پارس تاسیسات

شرکت پارس تاسیسات، در زمینه تاسیسات ساختمان، موتور خانه، لوله کشی، طراحی لوله کشی ساختمان، لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه و سایر نیازمندهای تاسیسات ساختمان، در تمامی نقاط شهر تهران شامل شمال، شرق، غرب، مرکز و جنوب فعالیت می کند.

پارس تاسیسات با بهره گیری از تجربه چندین ساله در امر تاسیسات و لوله کشی ساختمان، با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده و همینطور استفاده از دستگاه های بروز دنیا در حوزه تاسیسات ساختمان در خدمت شهروندان تهرانی است.

هنگامی که شما برای دریافت خدمات با ما تماس می گیرید، همکاران ما ابتدا راهنمایی های اولیه را به شما ارائه می دهند و سپس نسبت به اعزام نیروی متخصص، اقدام می کنند.

شعار پارس تاسیسات، کیفیت در خدمات و بهینه در قیمت است. علاوه بر این وقتی برای شما مشکل لوله و تاسیسات پیش می آید، ما کاملا درک می کنیم چقدر شما نگران هستید و نیاز فوری به نیروی متخصص داریدو بنابراین می کوشیم در هر ساعتی از شبانه روز که شما دچار مشکل شدید، با سرعت هر چه تمام به کمک شما بیاییم.

طی سال های گذشته، یکی از بزرگترین تصمیمات شرکت پارس تاسیسات، جلوگیری از هدر رفت کاغذ و حذف هزینه تبلیغات محیطی بوده است. برچسب های تبلیغاتی علاوه بر هزینه بالا، جلوه نامناسب و زشتی به شهر می بخشند. بنابراین مجموعه مدیریتی پارس تاسیسات تصمیم گرفت با حذف هزینه تبلیغات محیطی و کاغذی، رو به تبلیغات در فضای اینترنت بیاورد.

علاوه بر کاهش هزینه های تبلیغاتی و جلوگیری از ناپاک سازی جلوه شهری، شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی به سادگی به پارس تاسیسات و شماره تماس های ما دسترسی داشته باشید.

در این راستا سعی شده است تا تمامی خدمات پارس تاسیسات در وب سایت شرکت بصورت جامع گرد آوری گردد تا خدمات شرکت بطور کامل در معرض عموم و در اختیار شما قرار گیرد.

لازم به ذکر است پارس تاسیسات مجموعه ای فعال از تعداد زیادی متخصصین حوزه تاسیسات ساختمان (کارشناسان تاسیسات ساختمان و نیروهای حرفه ای در انجام لوله بازکنی و تاسیسات و …) در نقاط مختلف تهران است.

ما سعی نموده ایم پوشش نقاط مختلف شهر تهران را از طریق پخش نمودن نیروهای متخصص شرکت در سطح شهر انجام دهیم. از این طریق می توانیم سرعت خدمات رسانی به شما را کاهش دهیم. چرا که می دانیم وقتی مشکل تاسیساتی مانند گرفتگی لوله، ترکیدگی لوله، پر شده چاه فاضلاب و … در ساختمان پیش می آید، مشکل قابل تحمل نیست و هر چه سریع تر مشکل باید برطرف گردد. بنابراین سرعت خدمات رسانی نظیر لوله بازکنی بسیار مهم است.

نیروهای حرفه ای در زمینه لوله کشی، لوله بازکنی، رفع نم، تشخیصم محل ترکیدگی لوله و … در شرکت پارس تاسیسات، با گذراندن دوره آزمایشی و پس از تایید رضایت مشتریان به مجموعه ما اضافه می شوند. بنابراین شما می توانید با خیال راحت از خدمات پارس تاسیسات استفاده نمایید. چرا که نیرویی که برای خدمت رسانی به سمت شما اعزام شده است، قبلا مورد رضایت مشتریان ما بوده است.

بارها و بارها شعار شرکت پارس تاسیسات را برای نیروها تکرار کرده ایم تا سرلوحه کار نیروهای خدمت دهنده باشد:

سرعت در خدمات، کیفیت در خدمات، قیمت مناسب خدمات

شما می توانید در صورت مشاهده هر گونه مشکل، با ما در تماس باشید. هدف ما ارائه کیفیت مطلوب خدمات است و در این راه، همواره شنوای انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

 

شماره تماس های پارس تاسیسات:

خدمات لوله‌بازکنی مرکز تهران:

خدمات لوله‌بازکنی شرق تهران:

خدمات لوله‌بازکنی غرب تهران:

خدمات لوله‌بازکنی شمال تهران:

خدمات لوله‌بازکنی جنوب تهران:

شماره تماس شبانه روزی خدمات:

 

برخی خدمات شرکت پارس تاسیسات:

لوله بازکنی

تخلیه انواع چاه های آب و فاضلاب

تعویض توالت ایرانی با فرنگی و بالعکس

تشخیص ترکیدگی انواع لوله ها و نشت یابی آن

نصب شیرآلات ساختمان

تعویض و تعمیر انواع لوله

تعمیر چاه های قدیمی

لایروبی و کف تراشی انواع چاه

مشاوره در زمینه لوله کشی ساختمان

ضد عفونی سازی استخرها و لوله ها

رفع نم و رطوبت حاصل از نشتی لوله

رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب و توالت

خدمات حفاری چاه و کارشناسی بهترین نقطه برای حفر چاه

 

برخی تجهیزات تاسیسات ساختمان:

  • انواع دستگاه های فنر زنی، تراکم هوا و دستگاه پمپ هوا برای رفع گرفتگی لوله
  • تانکرهای تخلیه چاه با ظرفیت ۱۲۰۰۰، ۸۰۰۰ و ۶۰۰۰ تنی
  • تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با داشتن دستگاه پیشرفته