لوله بازکنی آذری

لوله بازکنی آذری

منطقه آذری و سه راه آذری از مناطق قدیمی و پرتراکم شهر تهران به شمار می رود. در این منطقه از تهران، به علت تراکم بالا و بافت نسبتا قدیمی، مشکلات تاسیساتی بسیار زیادی پیش می آید. از این رو شرکت پارس تاسیسات، در منطقه آذری تهران، جهت سرعت بخشیدن به سرویس دهی و خدمت رسانی، از سرویس کاران محلی استفاده می نماید. تمام تلاش ما این است که در منطقه آذری با حداکثر سرعت به شما برسیم و جهت رفع مشکل اقدام کنیم. سرویس کاران پارس تاسیسات بصورت شبانه روزی در منطقه آذری مشغول به کار هستند و در صورت بروز مشکلات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها، بالا آمدن آب از چاه ها و … می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با ما در تماس باشید. هر چند آرزوی قلبی ما این است که هیچگاه دچار مشکلات تاسیساتی نشوید چرا که می دانیم این مشکلات چقدر می توانند آزار دهنده باشند.

علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه سایر خدمات شرکت پارس تاسیسات شامل حفر چاه، رفع نم و لایروبی چاه، لوله کشی آب ساختمان، لوله کشی فاضلاب ساختمان، نوسازی و تعویض لوله ها، سپتیک، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و … می باشد.

محلات و خیابان های منطقه آذری تهران تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات به شرح زیر است:

اتوبان سعیدی، ۴۵ متری زرند، خیابان قزوین، خیابان منصوری، خیابان مهدیه، خیابان آزادی، خیابان حسین زاده، خیابان برخورداری، خیابان پاکی، خیابان لقمان حکیم، خیابان امین الملک، خیابان عابدی، خیابان شکاری، خیابان پیغمبری، خیابان محمد زاده و سایر خیابان ها و محلات منطقه آذری.

لوله بازکنی آذری

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *