لوله بازکنی افسریه

لوله بازکنی افسریه

افسریه از معدود مناطق شهر تهران است که دارای طراحی شهری با اصول و رویکرد مهندسی است. خیابان پهن و عریض این منطقه خود حکایت از این موضوع دارند. نظیر محله افسریه را می توان محلاتی نظیر نارمک دانست که آنها نیز از طراحی شهری اصولی بهره می برند. پیدایش محله افسریه به سالها پیش بر می گردد و هر چند نمی توان افسریه را از مناطق خیلی قدیمی تهران دانست اما در مقایسه با مناطقی که چند دهه ی گذشته پدید آمده اند، افسریه از مناطق قدیمی شهر تهران است که قدمت آن به بیش از ۶۰ سال می رسد. شرکت پارس تاسیسات در منطقه افسریه خدمات لوله بازکنی افسریه را با استفاده از سرویس کاران و نیروهای محلی انجام می دهد. به نحوی که پس از تماس شما، نزدیکترین سرویس کار به محل شما اعزام خواهد شد و بدین شکل ما می کوشیم خدمات خود را به شکل فوری به شما ارائه نماییم. چرا که به عنوان شهروند، می دانیم وقتی یک مشکل تاسیساتی در ساختمان پیش آید، از گرفتگی سینک ظرفشویی آشپزخانه گرفته تا ترکیدگی لوله و …، این موضوع چقدر می تواند آسایش خانواده را بر هم بزند. از سوی دیگر شرکت پارس تاسیسات می کوشد، با بهره گیری از سرویس کاران محلی، در هزینه ها صرفه جوبی کند و بدین شکل خدمات خود را با قیمت بهینه به شما ارائه نماییم.

مناطق تحت پوشش

افسریه به دو منطقه اصلی افسریه بالا و پایین تقسیم می شود که هر دو منطقه، تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات قرار دارند. از جمله محلات و خیابان های افسریه تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات می توان به نقاط زیر اشاره نمود:

سه راه افسریه، اتوبان بسیج محدوده افسریه، بلوار خاتم الانبیاء، بلوار اردیبهشت، خیابان شهید رحیمی، خیابان اسرافیلی، پانزده متری اول (۱۵ متری اول)، پانزده متری دوم (۱۵ متری دوم)، پانزده متری سوم (پانزده متری سوم)، خیابان حقیقت، خیابان صادقی، خیابان کریمی، خیابان موسوی، خیابان حجت فرود، خیابان میرزایی، خیابان افسریه تارخ، خیابان نیک انجام، خیابان باقری، خیابان ایران منش، خیابان دهقان، خیابان رییسی، خیابان شاطرنیا، خیابان خسروی، خیابان افسریه، خیابان کنگاوری، خیابان میراسماعیلی، خیابان توکلی، خیابان اسدیان، خیابان جابری، خیابان افشاری، خیابان بهمن آبادی، خیابان سوری، خیابان اعتمادی، خیابان آشوری، خیابان ترابی، خیابان اصغری راد، خیابان هاشمی، خیابان تاج بندان، خیابان غفاری، خیابان زالی، خیابان احمدی، ۲۰ متری افسریه و سایر خیابان ها و محلات منطقه.

خدمات پارس تاسیسات

لوله بازکنی افسریه اصلی ترین خدماتی است که پارس تاسیسات در این منطقه ارائه می نماید چرا که گرفتگی لوله های ساختمان، اصلی ترین و پرتکرار ترین مشکل تاسیساتی است که در هر منطقه و ساختمانی روی می دهد. علاوه بر لوله بازکنی ، خدمات دیگر پارس تاسیسات شامل لوله کشی ساختمان، تخلیه چاه، تعویض و نوسازی لوله های آب و فاضلاب ساختمان، حفر چاه، تشخیص محل ترکیدگی لوله ها و … می باشد.

سرویس کاران ما در منطقه، بصورت شبانه روزی مشغول فعالیت و سرویس دهی هستند. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکلات تاسیساتی شدید، از گرفتگی لوله های ساختمان تا مشکلات موتورخانه و …، می توانید با پارس تاسیسات در تماس باشد.

برای تماس با پارس تاسیسات از شماره های زیر استفاده نمایید.

لوله بازکنی افسریه

بخاطر داشته باشید، خدمات لوله بازکنی، بصورت گسترده در شهر تهران ارائه می گردد. بسیاری از سرویس کارانی که برای خدمات لوله بازکنی و … به کمک شما می آیند، افراد غیر متخصص هستند. این افراد با  ممکن است با قیمت ناچیز اقدام به باز کردن لوله نمایند. اما قیمت تمام شده کار شما، پس از اتمام کار، بالاتر عنوان خواهد شد. علاوه بر این به دلیل استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نامناسب، افراد غیر متخصص ممکن است به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان شما آسیب وارد نمایند. به این دلیل، ممکن است شما دچار زیان مالی بیشتری در آینده شوید. بنابراین در انتخاب سرویس کار، دقت کافی را به خرج دهید.

 

در این مطلب به بررسی خدمات لوله بازکنی افسریه پرداختیم. اگر شما از ساکنین منطقه هستید و از خدمات شرکت پارس تاسیسات استفاده نموده اید، چنانچه انتقاد و پیشنهاد خاصی در رابطه با خدمات ارائه شده دارید، می توانید از طریق بخش زیر، نظرات خود را با ما در میان بگذارید. انتقادات و پیشنهادات شما، برای ما مانند پلی است برای ارائه خدمات بهتر و بهینه تر.

 

شرکت پارس تاسیسات

لوله بازکنی فوری و ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *