لوله بازکنی اقدسیه

لوله بازکنی اقدسیه

منطقه اقدسیه واقع در شمال شرقی ترین منطقه شهر تهران، در انتهای اتوبان صیاد شیرازی واقع شده است اقدسیه از شمال با آجوداینه، از شرق با ازگل، از غرب با فرمانیه و از جنوب با منطقه نوبنیاد و پاسداران همسایگی دارد. لوله بازکنی اقدسیه ، یکی از قدیمی ترین خدماتی است که شرکت پارس تاسیسات در این منطقه از شهر تهران ارائه می نماید. لازم به ذکر است که اقدسیه، هم دارای بافت قدیمی و هم بافت جدید است. خانه های ویلایی زیادی هنوز در این منطقه از شهر تهران وجود دارند که مربوط به بافت قدیمی این شهر هستند. از سوی دیگر بسیاری از این خانه باغ ها، تخریب و جای خود را به ساختمان های نوساز بلند مرتبه داده اند.

شرکت پارس تاسیسات، دیربازی است که در منطقه اقدسیه خدمات خود را ارائه می کند. علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات دیگر تاسیساتی نظیر رفع مشکلات موتورخانه ساختمان، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان ها، تعویض و نوسازی لوله کشی ساختمان ها، تعویض توالت ایرانی با فرنگی، حفر و لایروبی چاه، سپتیک و …توسط شرکت ما به ساکنین محترم منطقه ارائه می گردد.

مشکلات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها و بالا آمدن چاه ها بسیار ناراحت کننده هستند و مخل آرامش خانواده اند و ما در گروه پارس تاسیسات به این موضوع کاملا واقفیم. به همین دلیل، پارس تاسیسات می کوشد در منطقه اقدسیه تهران، با بکارگیری سرویس کاران محلی، سرعت خدمت رسانی به شما و رفع مشکل را حداکثر برساند. علاوه بر این، پارس تاسیسات در منطقه اقدسیه تهران، بصورت شبانه روزی فعالیت می کند. بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکلات تاسیساتی شدید، می توانید جهت رفع مشکل با ما در تماس باشید.

در میان مشکلات تاسیساتی، گرفتگی لوله های ساختمان نظیر سرویس بهداشتی و فاضلاب آشپزخانه بسیارر شایع تر است. دلیل این امر این است که این بخش از لوله های ساختمان بیشتر از تمامی لوله های دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و بنابراین بیشتر در معرض گرفتگی هستند. گرفتگی لوله های می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما شایع ترین دلایل عبارت از جمع شدن زباله های غذایی به همراه چربی و روغن در لوله ها است که سبب گرفتکی می شوند. به عبارت صحیح تر لوله ها دچار جرم گرفتگی شده و باید نسبت به رفع این جرم برای باز شدن لوله ها اقدام نمود.

شرکت پارس تاسیسات می کوشد، با بکارگیری نیروهای متخصص و زبده و با بکاگیری تجهیزات و ابزارآلات به روز، هم سرعت بالایی در باز کردن لوله ها داشته باشد و هم کوچکترین آسیبی به لوله ها و سایر سیستم تاسیساتی ساختمان نرساند. همواره به خاطر داشته باشید نیروهای غیر متخصص شاید با هزینه های کمتری کار انجام دهند اما می توانند سبب آسیب دادن سیستم تاسیسات ساختمان و در نهایت منجر به ایجاد هزینه های بیشتر برای شما شوند.

خیابان ها و محلات منطقه اقدسیه تهران، تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

اتوبان ارتش ، اتوبان صیاد شیرازی، بلوار اندرزگو، خیابان اقدسیه، خیابان صنایع، خیابان گلزار، اتوبان امام علی، خیابان گلشن، اراج، شهرک مسکونی ولی عصر، خیابان پروین، خیابان تیموری و سایر خیابان ها و محلات منطقه اقدسیه.

لوله بازکنی اقدسیه

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *