لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس

تهرانپارس از مناطق بزرگ شهر تهران است که در بخش شرقی شهر واقع شده است. وسعت تهرانپارس در حدی است که بین مناطق ۴ و ۸ تهران گسترده شده است. همانطور که می دانید، تهرانپارس دارای دو بخش اصلی است که با نام های تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی شناخته می شوند. تهرانپارس غربی کمی جدیدتر نوساز تر از بخش شرقی است و به همین واسطه، ساختمان ها دارای قیمت بالاتری هستند. شرکت پارس تاسیسات، خدمات لوله بازکنی تهرانپارس را در هر دو منطقه با بهره گیری از نیروهای محلی انجامی می دهد.

منطقه تهرانپاس، بویژه تهرانپارس غربی دارای ساختمان های نوساز بسیاری است. در محلاتی که ساختمان ها نوساز هستند، اتفاقات تاسیساتی کمتر بوقوع می پیوندد اما در نقطه مقابل در بخش شرقی، بدلیل وجود ساختمان های قدیمی ساز تر، مشکلات تاسیساتی بیشتر رخ می دهند. بیشترین و پرتکرار ترین مشکل تاسیساتی که در هر ساختمان و خانه روی می دهد، مسئله گرفتن لوله های فاضلاب بویژه در بخش های آشپزخانه (سینک ظرفشویی) و حمام است.

وقتی ساختمانی قدیمی باشد، به طور حتم، تاسیسات ساختمان نیز قدیمی خواهند بود. لوله های فاضلاب قدیمی دارای جرم بسیاری هستند و از این رو احتمال گرفتن در آنها بسیار زیاد است. البته باید اشاره نمود که گرفتگی لوله، در ساختمان های نوساز نیز اتفاق می افتند. این موضوع به طور عمده، بستگی به نحوه استفاده شما از سیستم فاضلاب ساختمان خواهد داشت. اگر همیشه زباله های غذایی کوچک را به دورن سینک بریزید، مسلما این زباله های غذایی مسیر فاضلاب را مسدود خواهند نمود. برای جلوگیری از این اتفاق، چه ساختمان چه قدیمی باشد و چه نوساز، سعی کنید به طور منظم و هر چند وقت یکبار، از محلول های لوله بازکنی استفاده کنید. این کار سبب تمیز شدن مسیر فاضلاب خواهد شد.

اما هر چقدر هم شما در تمیزی مسیر فاضلاب منزل تان تلاش کنید، باز هم مشکلات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها اتفاق خواهند افتاد و شما در این صورت، نیاز به خدمات لوله بازکنی پیدا خواهید کرد. در این صورت می توانید با شرکت پارس تاسیسات برای رفع مشکل در تماس باشید.

ما در شرکت پارس تاسیسات می کوشیم در سریع ترین زمان ممکن و به صورت فوری ، برای کمک و رفع مشکل به شما حرکت کنیم. شرکت پارس تاسیسات برای سرعت دهی به خدمات رسانی در منطقه تهرانپارس، از نیروها و سرویس کاران محلی استفاده می کند. این موضوع سبب می شود تا هم ارائه خدمات سرعت بهتری داشته باشیم و هم هزینه های کار را کم تر و بهینه تر نماییم.

علاوه بر خدمات لوله بازکنی ، اگر دیوارهای ساختمان شما دچار نم شده باشد، احتمال ترکیدگی لوله وجود دارد که باید توسط کارشناس مورد بررسی قرار گیرد. برای تشخیص محل ترکیدگی لوله و رفع نم نیز می توانید با پارس تاسیسات در تماس باشید. همچنین اگر چاه ساختمان شما پر شده باشد نیز می توانید برای تخلیه چاه ، با ما تماس بگیرید. علاوه بر این در صورتی که نیاز به لوله کشی ساختمان نوساز دارید، شرکت پارس تاسیسات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان های نوساز و همچنین تعویض و نوسازی لوله ها را نیز برای شما انجام خواهد.

شما ساکنین محترم منطقه تهرانپارس در صورتی که دچار مشکل تاسیساتی شده اید، می توانید از طریق شماره های زیر، جهت رفع مشکل و اعزام سرویس کار با ما در تماس باشید:

لوله بازکنی تهرانپارس

در ادامه به بررسی خیابان ها و محلات اصلی منطقه تهران پارس می پردازیم که در آنها خدمات لوله بازکنی تهرانپارس ارائه می شوند:

فلکه های اول تا چهارم تهرانپارس، محدوده اتوبان باقری، محدوده اتوبان رسالت، محدوده اتوبان زین الدین، خیابان های ۱۰۲ تا ۲۴۴ تهرانپارس، بلوار اصلی تهرانپارس، سه راه تهرانپارس، خیابان های ۱۰۳ تا ۱۳۹، بلوار پروین، خیابان جشنواره، خیابان کادوس، خیابان عادل، خیابان زرین، خیابان رشید، خیابان رستم، خیابان گیو و خیابان پارسیان و سایر خیابان ها و محلات تهرانپارس شرقی و غربی

در نظر داشته باشید، چنانچه برخی از افراد، بدون تخصص کافی، به شما برای خدمات لوله بازکنی قیمت بسیار پایینی را پیشنهاد می کنند، اول از همه، قیمت نهایی بیشتری را از شما دریافت خواهند کرد و دوم اینکه، این افراد به دلیل ناآشنایی با سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان، ممکن است به سیستم تاسیسات ساختمان شما آسیب وارد نمایند که در نهایت می تواند هزینه های بسیار بیشتر برای تعمیرات را در پی داشته باشد. بنابراین، پیشنهاد ما این است که از افراد و شرکت های متخصص با تجهیزات و دستگاه های مناسب استفاده نمایید.

اگر از ساکنین منطقه تهرانپارس هستید و در گذشته از خدمات لوله بازکنی تهرانپارس شرکت پارس تاسیسات استفاده نموده اید، می توانید انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را از طریق بخش زیر مطرح نمایید. نظرات شما، همواره باعث بهبود عملکرد ما خواهد شد.

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *