لوله بازکنی جوادیه

لوله بازکنی جوادیه

از مناطق قدیمی شهر تهران در بخش جنوب شهر می توان به محله و منطقه ی جوادیه اشاره نمود. منطقه جوادیه قدمتی دیرینه در پایتخت دارد. بافت این منطقه از شهر تهران قدیمی است و دارای کوچه و پس کوچه های باریکی است. جوادیه را با همین کوچه های باریک می شناسند. بافت فرسوده و قدیمی این منطقه از شهر تهران به همراه حجم بالای جمعیتی که در این منطقه از شهر زندگی می کنند، سبب شده است تا مشکلات تاسیساتی زیادی در این منطقه از شهر روی دهد. به دلیل تراکم جمعیت و بافت قدیمی به همراه کوچه های باریک، معمولا سرویس دهی و خدماتی رسانی با مشکلات عدیده ای روبرو است که در این مطلب به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت. شرکت پارس تاسیسات، با بهره گیری از نیروهای محلی، سعی در ارائه خدمات لوله بازکنی جوادیه با سرعت بالاتر و کیفیت بهتر دارد.

همانطور که اشاره شد، بافت منطقه جوادیه فرسوده است. بافت فرسوده به معنای وجود ساختمان های قدیمی است. در ساختمان های قدیمی، تاسیسات ساختمان نیز فرسوده است. لوله ها قدیمی و بسیار آسیب پذیرند. وقتی لوله ها و تاسیسات ساختمان قدیمی باشد، مشکلات تاسیساتی بسیار زیاد روی می دهند. به عنون مثال، لوله های آب و فاضلاب قدیمی ساختمان، برای ترکیدگی و یا جرم گرفتگی بسیار مستعد تر هستند. بنابراین در منطقه ای که ساختمان ها قدیمی هستند، مشکلات تاسیساتی بیشتر روی می دهند. از این رو، شرکت پارس تاسیسات، در منطقه جوادیه، از سرویس کاران محلی بهره می گیرد تا سرعت خدمات رسانی را افزایش دهیم. به عبارت دیگر، به شعار لوله بازکنی فوری جامعه عمل بپوشانیم. از سوی دیگر با استفاده از سرویس کاران محلی، قیمت خدمات تا حدود زیادی کاهش خواهد یافت.

از طرف دیگر، با توجه به تراکم بالای جمعیت در منطقه جوادیه، با ترافیک بالایی در خیابان ها روبرو هستیم. این امر سبب می شود تا سرویس دهی با سرعت پایین تری اتفاق بیفتد. بنابراین برای سرعت دهی به خدمات، باید از نیروهای محلی با تخصص کافی بهره گرفت. به این شکل، می توان زمان ارائه خدمات را تا حد ممکن کاهش داد. چرا که ما به عنوان یک شهروند می دانیم که وقتی اتفاقات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله های ساختمان یا بالا آمدن آب چاه ها روی می دهند، چقدر می توانند آزار دهنده و مخل آرامش خانواده باشند.

شایع ترین اتفاقی که در میان مشکلات تاسیساتی روی می دهد، مشکل گرفتگی لوله هاست. بنابراین، لوله بازکنی جوادیه ، اصلی ترین و مهم ترین خدماتی است که ما در پارس تاسیسات به ساکنین محترم منطقه ارائه می کنیم. علاوه بر لوله بازکنی ، خدمات دیگر شرکت پارس تاسیسات در منطقه جوادیه شامل تخلیه چاه، سپتیک تانک، حفر و لایروبی چاه، رفع نم، تعویض و نوسازی لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و … می باشد.

البته لازم به ذکر است، مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله های ساختمان، تنها در بافت و ساختمان های فرسوده روی نمی دهد. بلکه این اتفاقات ناگزیر هستند و حتی ساختمان های نوساز نیز دچار این مشکلات می گردند. ساختمان های قدیمی، بیشتر گریبانگیر این مشکلات هستند و وقتی باید توجه بیشتری به تاسیسات و سیستم لوله کشی این ساختمان ها داشت.

محلات و خیابان های منطقه جوادیه که در آنها پارس تاسیسات، خدمات لوله بازکنی جوادیه را ارائه می دهد:

اتوبان نواب ، ۲۰ متری جوادیه، محدوده پل جوادیه، خیابان ده متری اول جوادیه (خیابان زمانی)، خیابان نوری، خیابان ده متری دوم جوادیه (خیابان اکبری)، خیابان فردوسی، خیابان مقدم، خیابان منیری، خیابان صفی یاری، خیابان سلیمانی، خیابان ذاکری مهر، خیابان اسدی، خیابان اربابی، خیابان موسوی، خیابان پناهی، خیابان پاشایی، خیابان صیف صادقی، خیابان کامرانی، خیابات تیموری، خیابان آقایی، خیابان سیارچمنی، خیابان صفوی، خیابان ترچانی، خیابان چیتگری، محدوده میدان بهمن، محدوده اتوبان تندگویان و سایر خیابان ها و محلات منطقه جوادیه

در صورت بروز مشکل، از طریق شماره های زیر با پارس تاسیسات در تماس باشید.

لوله بازکنی جوادیه

 

در این مطلب به یکی از محلات تحت پوشش پارس تاسیسات یعنی منطقه جوادیه و لوله بازکنی جوادیه پرداختیم.

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *