لوله بازکنی جی

لوله بازکنی جی

منطقه جی از قدیمی ترین و بزرگترین مناطق غرب و جنوب غرب تهران است. منطقه جی متشکل از خیابان ها و کوچه های در هم فشرده با بافت قدیمی است و از این رو تراکم جمعیت در این منطقه از شهر تهران بسیار بالاست. به علت تراکم بالای جمعیت و بافت فرسوده، اتفاقات و مشکلات تاسیساتی بسیاری در این منطقه برای ساکنین رخ می دهد. مشکلاتی نظیر مشکلات موتورخانه ساختمان، گرفتگی لوله ها، بالاآمدن چاه ها و …

پارس تاسیسات در منطقه جی با بهره گیری از سرویس کاران محلی بصورت شبانه روزی فعالیت می کند و آماده خدمات رسانی به شما ساکنین منطقه است. از این در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکلات تاسیساتی شدید، می توانید جهت برطرف شدن مشکل با پارس تاسیسات در تماس باشید. هدف ما در منطقه جی، سرعت بالا در سرویس دهی به همراه کیفیت و قیمت مناسب خدمات است.

علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات پارس تاسیسات شامل رفع نم، حفر و لایروبی چاه، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، نوسازی و تعویض لوله کشی ساختمان، سپتیک، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و … می باشد.

خیابان ها و محلات منطقه جی تهران، تحت پوشش پارس تاسیسات:

سی متری جی، نهر فیروزآبادی، محدوده امام زاده عبدالله، اکبرآباد شرقی، اتوبن یادگار امام، خیابان استاد معین، ۲۱ متری جی، خیابان دامپزشکی، خیابان هاشمی، خیابان آزادی، خیابان شهیدان، خیابان توس، محله دربندی، خیابان دستغیب، خیابان مظفرمقدم، اتوبان آیت الله سعیدی، میدان استاد معین، خیابان نجارزادگان، خیابان دهقان، خیابان لعل آخر، خیابان محمدخانی، خیابان میرقاسمی، خیابان دهقان، خیابان شاه محمدی، محدوده پارک کوثر، محدوده پارک معلم، خیابان بهمن پور، خیابان شادگان و سایر خیابان ها و محلات منطقه جی تهران.

لوله بازکنی جی

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *