لوله بازکنی خانی آباد

لوله بازکنی خانی آباد

منطقه خانی آباد تهران، از قدیمی ترین نقاط شهر تهران است که زمان احداث آن به قاجار می رسد. در حال حاضر، خانی آباد یکی از مناطق جنوبی شهر تهران است که از پایین به خیابان شوش و از بالا به خیابان مولوی محدود می شود. مطنقه خانی آباد، به دلیل قدمت بالا، دارای بافتی نسبتا فرسوده است و تراکم جمعیت در این منطقه از شهر تهران بسیار زیاد است. شرکت پارس تاسیسات، اقدام به ارائه سرویس های خدماتی و تاسیساتی در منطقه خانی آباد نموده است که مهم ترین سرویس تاسیساتی ما ، لوله بازکنی خانی آباد است.

در حقیقت در بین مشکلات تاسیساتی که در ساختمان روی می دهد، گرفتگی لوله های ساختمان و بالا آمدن آب از مسیر فاضلاب، اصلی ترین و شایع ترین اتفاق است. بسیاری از ما کرات با گرفتگی لوله ها روبرو شده ایم و نیاز به خدمات لوله بازکنی پیدا کرده ایم. حال در این میان، ساختمان های قدیمی تر، به دلیل فرسودگی سیستم تاسیسات، لوله کشی های آب و فاضلاب و جرم گرفتگی لوله ها، به مراتب بیشتر درگیر این مشکل می شوند. هر چند گرفتگی لوله، تنها مختص ساختمان های قدیمی تر نیست و ساختمان های نوساز نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

در مجموع هر چقدر بیشتر از لوله کشی ساختمان و سیستم فاضلاب مراقبت به عمل آوریم، کمتر دچار گرفتگی لوله ها می شویم. در ادامه نکاتی در رابطه با مراقبت از سیستم تاسیسات ساختمان ارائه خواهیم اما پیش از آن باید به این موضوع اشاره کنیم که به دلیل مشکلات تاسیساتی زیاد در منطقه خانی آباد، شرکت پارس تاسیسات، لوله بازکنی خانی آباد را با استفاده از نیروهای محلی انجام می دهد. بدلیل ترافیک بالای جنوب تهران و همچنین تعداد زیاد مشکلات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها، استفاده از نیروهای محلی برای سرویس دهی سریع ضرورت دارد.

و اما برای اینکه کمتر دچار مسائلی نظیر گرفتگی لوله ها شوید، بهتر است نکاتی را رعایت نمایید.

تا حد امکان از ریختن زباله های غذایی در سینک ظرفشویی آشپزخانه خودداری کنید چرا که دلیل اصلی گرفتکی لوله، ورود زباله های غذایی و چربی به لوله ها هستند.

هر از گاهی از اسیدهای لوله بازکن و شستشوی لوله استفاده نمود و لوله ها را شستشو نمایید. ماهی یک مرتبه انجام این کار، می تواند به از بین رفتن جرم کمک کند. از آنجا هر چقدر هم در تمیز نگه داشتن لوله های فاضلاب ساختمان کوشا باشیم، باز هم لوله ها دچار جرم گرفتگی می شوند، می توانید از طریق شستشو این جرم را از بین ببرید.

در نهایت اینکه، هر چقدر هم مراقبت های لازمه از سیستم تاسیساتی ساختمان به عمل آید، بازهم این اتفاقات روی می دهند. در این زمان می توانید جهت رفع مشکل با پارس تاسیسات در تماس باشید. ما می کوشیم با خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب و همینطور هزینه بهینه به شما ارائه نماییم.

پارس تاسیسات علاوه بر خدماتی نظیر لوله بازکنی و تخلیه چاه، خدمات دیگر نظیر تشخیص محل ترکیدگی لوله ها، رفع نم، حفر و لایروبی چاه، نوسازی و تعویض لوله های آب و فاضلاب ساختمان، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و … را نیز انجام می دهد.

خیابان ها و محلات منطقه خانی آباد تحت پوشش لوله بازکنی خانی آباد پارس تاسیسات:

خیابان خیام، خیابان وحدت اسلامی، خیابان تختی، خیابان مختاری، خیابان اشجعی، خیابان امین زاده، میدان محمدیه، خیابان باقری و سایر خیابان ها و محلات منطقه خانی آباد.

در صورتی که دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

لوله بازکنی خانی آباد

 

در این بخش به بررسی لوله بازکنی خانی آباد پرداختیم. اگر در مورد خدمات شرکت پارس تاسیسات در منطقه خانی آباد سوالی دارید، می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

شرکت پارس تاسیسات

ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *