لوله بازکنی خزانه

لوله بازکنی خزانه

منطقه خزانه، از جمله مناطق قدیمی و بزرگ شهر تهران است. مهم ترین بخش این منطقه از شهر، وجود ترمینال جنوب تهران است که سبب شلوغی و ازدحام بیش از حد این منطقه از شهر شده است. به غیر از ترمینال جنوب، راه آهن تهران نیز در همین منطقه از شهر واقع شده است. به لحاظ جغرافیایی، منطقه خزانه از پایین تر از خیابان شوش شروع و تا اتوبان آزادگان امتداد می یابد. بنابراین، وسعت این منطقه از شهر بسیار زیاد است و برای سرویس دهی تاسیساتی، نیاز به نیروها و سرویس کاران محلی وجود دارد. شرکت پارس تاسیسات ، لوله بازکنی خزانه را با بکارگیری سرویس کاران محلی انجام می دهد.

همانطور که اشاره شد، منطقه خزانه از جمله مناطق قدیمی شهر تهران است و بواسطه قدیمی بودن، قدمت ساختمان های این منطقه نسبتا زیاد است. وقتی ساختمان ها قدیمی باشند، به تبعیت از آن، تاسیسات ساختمان نیز قدیمی است. لوله های ساختمان های قدیمی، به دلیل جرمی که در بلند مدت می گیرند، بسیار مستعد گرفتن هستند. در مناطقی که عمده بافت ساختمان ها، قدیمی هستند، مشکلات تاسیساتی بخصوص گرفتگی لوله ها به طور ممتد روی می دهند. بنابراین، خدمات رسانی به موقع، در منطقه خزانه، از اهمیت بالایی برخوردار است.

البته لازم به دکر است، مشکلات تاسیساتی تنها مختص ساختمان های قدیمی نیستند بلکه ساختمان های نوساز نیز دچار مساولی نظیر گرفتگی لوله ها می شوند. برای اینکه کمتر دچار مشکلات تاسیساتی علی الخصوص گرفتگی لوله های ساختمان شوید، لازم است ابتدا از ریختن زباله ها به مجرای فاضلاب ساختمان خودداری نمایید. بویژه در محل سینک ظرفشویی آشپزخانه، از ریختن زباله های ریز غذایی به درون مسیر فاضلاب خودداری نمایید. ثانیا، از هر چند وقت یکبار، مسیر لوله ای فاضلاب را با محلول های لوله بازکنی شستشو دهید.

با رسیدگی و توجه به مسیر فاضلاب، اتفاقاتی نیر گرفتگی لوله ها بسیار کمتر روی می دهد. اما در هر حال، چنانچه دچار مشکلات تاسیساتی و گرفتگی لوله ها شدید و نیاز به لوله بازکن پیدا کردید، می توانید از طریق شماره های زیر با پارس تاسیسات در تماس باشید:

لوله بازکنی خزانه

شرکت پارس تاسیسات، علاوه بر خدمات لوله بازکنی، خدمات دیگری تاسیساتی را در منطقه خزانه ارائه می نماید. برخی از این خدمات به شرح زیر هستند:

  • تخلیه چاه
  • حفر و لایروبی چاه
  • لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان
  • تعویض و نوسازی لوله کشی ساختمان
  • سپتیک
  • تشخیص محل ترکیدگی لوله ها
  • رفع نم
  • تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و …

خیابان ها و محلات اصلی منطقه خزانه که در آنها خدمات تاسیساتی بویژه لوله بازکنی خزانه انجام می شوند:

محدوده خیابان شوش، محدوده اتوبان بعثت، محدوده اتوبان آزادگان، محدود ترمینال جنوب، محدوده راه آهن، خیابان خزانه، شهرک شهید بهشتی، چهارصد دستگاه، هزاردستگاه، خزانه بخارایی، شهرک وصال، محدوده اتوبان تندگویان، خیابان فدائیان اسلام، بلوار ابریشم، بلوار دستواره، اتوبان رجایی، خیابان اکبرمشهدی، خیابان بازار دوم، میدان عسجدی، خیابان بهمن یار، خیابان گودرزی، خیابان بشارت، خیابان یاخچی آباد، فلکه اول تا چهارم خزانه بخارایی و سایر خیابان ها و محلات منطقه خزانه و منطقه ۱۶ تهران.

در صورتی که در گذشته از خدمات لوله بازکنی خزانه استفاده نموده اید، می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق بخش زیر با شرکت پارس تاسیسات در میان بگذارید. انتقادات و پیشنهادات شما، همواره باعث بهبود کیفیت خدمات خواهند شد.

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *