لوله بازکنی دولت آباد

لوله بازکنی دولت آباد

دولت آباد از محله هایی است که قدمت و تاریخ پیدایش آن به سال ۱۳۵۰ برمی گردد و نمی توان آن را از محلات خیلی قدیمی شهر تهران به شمار آورد اما در هر حال در حدود ۵۰ سال قدمت دارد. به لحاظ جغرافیایی، محله دولت آباد در جنوب و جنوب شرق تهران و در تقاطع اتوبان های امام علی و آزادگان قرار گرفته است. دولت آباد را می توان اولین محله شهر تهران دانست که دارای سیستم جامع فاضلاب شهری است. اما در حال حاضر، بسیاری از ساختمان های دولت آباد قدیمی بوده و قدمتی در حدود ۴۰ تا ۵۰ سال دارند و از این رو، مشکلات تاسیساتی زیادی در منطقه برای ساکنین روی می دهد. شرکت پارس تاسیسات، خدمات لوله بازکنی دولت آباد را با بهره گیری نیروها و سرویس کاران محلی انجام می دهد.

نه اینکه تمام بافت منطقه دولت آباد قدیمی ساز باشد. بلکه بسیاری از ساختمان ها نوسازی شده و همچنین شهرک های نوساز در منطقه ساخته و افتتاح شده اند. بنابراین بافت عمومی دولت آباد، نوساز و قدیمی ساز است. این مطلب را از این حیث گفتیم که ساختمان های یک منطقه چنانچه نوساز باشند، اتفاقات تاسیساتی کمتر روی می دهند. چرا که سیستم فاضلاب ساختمان و لوله کشی ها، استاندارد تر و از طرفی جرم کمتری دارند. اما در ساختمان های قدیمی، به دلیل جرم بالای لوله ها در مرور زمان، احتمال گرفتن لوله بسیار زیاد است.

در هر حال، چه ساختمان نوساز با شد و چه قدیمی، اتفاقات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله های آب و فاضلاب، ترکیدگی لوله ها، بالا آمدن آب چاه ها و … روی خواهند داد. در این میان مسئله گرفتگی لوله ها بسیار شایع است و در این حالت شما نیاز به خدمات لوله بازکنی پیدا خواهید نمود. به طور معمول، در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، امکان گرفتن مسیر فاضلاب به دلیل ریخت آشغال و زباله های بسیار زیاد است.

در هر حال، چه ساختمان قدیمی باشد و چه جدید، لوله های ساختمان دچار گرفتگی خواهند شد. برای اینکه لوله ها دچار گرفتگی نشوند، بویژه در قسمت سینک ظرفشویی آشپزخانه، ابتدا به ساکن از ریختن زباله های غذایی به درون مسیر فاضلاب خودداری کنید و در مرحله دوم، سعی کنید حداقل ماهی یکبار از محلوله های لوله بازکن استفاده نموده و مسیر لوله ها را از جرم پاک نمایید.

در هر حالت و با تمام تفاسیر و مراقبت ها، اتفاقات تاسیساتی روی خواهند داد. در این صورت برای رفع مشکل می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید:

لوله بازکنی دولت آباد

تلاش ما در شرکت پارس تاسیسات، ارائه خدمات بصورت فوری و با قیمت بهینه است. وقتی لوله ها و مسیر فاضلاب گیر می کند، آرامش و آسایش خانواده مختل می گردد. ما به این موضوع کاملا آگاهیم و به همین دلیل، می کوشیم در سریع ترین زمان ممکن برای رفع مشکل، به سمت شما حرکت کنیم. برای جلوگیری از اتلاف وقت و خدمات رسانی فوری، شرکت پارس تاسیسات از سرویس کاران محلی در منطقه دولت آباد بهره می برد. علاوه بر این با استفاده از سرویس کاران محلی، ما سعی در کاهش هزینه های خدمات لوله بازکنی و بهینه سازی قیمت داریم.

علاوه بر خدمات ذکر شده، شرکت پارس تاسیسات در منطقه دولت آباد خدمات تاسیساتی دیگر نظیر تخلیه چاه، حفر چاه، لایروبی چاه، تشخیص محل ترکیدگی لوله ها، سپتیک، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعویض و نوسازی لوله های ساختمان و … را نیز انجام می دهد.

مناطق و خیابان های دولت آباد که خدمات لوله بازکنی دولت آباد توسط شرکت پارس تاسیسات ارائه می گردد:

محدوده اتوبان امام علی، محدوده اتوبان آزادگان، بلوار قدس، خیابان دهخدا، خیابان علی نواز، خیابان پروین اعتصامی، خیابان بروجردی، میدان بروجردی ( میدان دولت‌آباد )، خیابان غیوری، محدوده پارک ماهور، خیابان برادران اردستانی، محدوده بلوار بسیج، محدوده بلوار فدائیان اسلام، بلوار دولت آباد و سایر خیابان ها و محلات دولت آباد.

اگر شما از ساکنین محترم منطقه دولت آباد هستید و در گذشته از خدمات لوله بازکنی دولت آباد استفاده نموده اید، می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق بخش زیر با ما در میان بگذارید. نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما، می توانند سبب بهبود کار ما و ارائه خدمات بهتر به شما ساکنین محترم منطقه گردند.

 

شرکت خدماتی پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *