لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی سعادت آباد

منطقه سعادت آباد از مناطق نسبتا نوساز شهر تهران است. در گذشته نه چندان دور سعادت آباد را در زمره مناطق سرسبز و پر از باغ شهر تهران به شما می آوردند اما با گذشت زمان و رشد گسترده شهر، این منطه از شهر تهران نیز به سرعت رشد و باغ های سرسبز جای خود را به ساختمان های مرتفع دادند. لوله بازکنی سعادت آباد از جمله خدمات مهم شرکت پارس تاسیسات است که در این مطلب به طور مفصل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، به دلیل نوساز بودن ساختمان های سعادت آباد مشکلات تاسیساتی در این منطقه کمتر رخ می دهد. از سوی دیگر، به دلیل موقعیت جغرافیایی و قرار گیری در شمال شهر قیمت ساختمان ها آپارتمان های این منطقه بسیار بالا است و از این رو تراکم جمعیت نسب به سایر مناطق شهری کمی پایین تر ارزیابی می شود. اما با توجه به سطح اقتصادی منطقه، در سالهای اخیر بسیاری از دفاتر خصوصی و شرکت ها به این منطقه از شهر نقل مکان کرده اند و همین نکته سبب افزایش تراکم پیش بینی نشده ای شده است. ترافیک خیابان های سعادت آباد در ساعات اولیه صبح و بعدظهر مبین همین امر است. ما در گروه پارس تاسیسات، با تکیه ویژه بر این منطقه از تهران، خدمات تاسیساتی خود را بصورت گسترده ارائه می کنیم. در واقع پارس تاسیسات با بهره گیری از سرویس کاران محلی سعی در ارائه گسترده خدمات در این منطقه داشته و دارد. استفاده از سرویس کاران محلی سبب تسریع در سرویس رسانی و خدمت دهی و همچنین بهینه سازی قیمت خدمات خواهد شد.

پارس تاسیسات به عنوان یکی از گسترده ترین شبکه های خدمات رسانی در حوزه تاسیسات در شهر تهران، آماده سرویس دهی به ساکنین منطقه سعادت آباد بصورت شبانه روزی است. در صورت بروز مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله، گرفتگی چاه و نیاز به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و سایر خدمات تاسیساتی، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با تیم پارس تاسیسات تماس بگیرید.

اتفاقات مربوط به گرفتگی لوله، معمولا اتفاقات ناخوشایندی هستند و باعث ایجاد اختلال در جریان عادی زندگی می شوند. دلیل گرفتگی لوله بسیار متعدد است اما گذر زمان و استهلاک لوله اصلی ترین دلایل این اتفاق می باشند. از سوی دیگر در ساختمان های نوساز نیز، در زمان های کوتاه تجمع زباله های کوچک در مجرای اصلی لوله ها بویژه لوله های فاضلاب ساختمان سبب گرفتگی لوله ها خواهند شد. به عنوان مقال می توان به ذرات چربی حاصل از شستوی غذا، تارهای مو، سایر زباله های کوچک و بزرگ و … اشاره نمود.

متخصصین و نیروهای ماهر شرکت پارس تاسیسات می کوشند در کمترین زمان ممکن با عیب یابی و رفع ایراد، نسب به برطرف کردن مشکل پیش آمده اقدام نمایند و لوله های گرفتار شده را عیب یابی و باز نمایند. این کار توسط بهترین و بروزترین تجهیزات از جمله بهترین فنرهای لوله بازکنی انجام خواهد شد. استفاده از ابزارآلات غیر استاندارد، می تواند سبب آسیب لوله های فاضلاب شوند که این خود باعث مشکلات جدی بعدی خواهد بود. از این رو انجام کارهای تاسیساتی و خدماتی توسط نیروی متخصص و آموزش دیده و بکارگیری تجهیزات و ابزار آلات تخصصی و مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

نیروها و سرویس کاران شرکت پارس تاسیسات، با آخرین آموزش های سرویس کاری آشنا بوده و به تجهیزات استاندارد مجهز هستند. ارائه خدمات با کیفیت در کنار قیمت مناسب و بهینه برای خدمات و تکیه بر اصول احترام به مشتری و مشتری مداری، چارچوب های اساسی شرکت پارس تاسیسات هستند.

مناطق تحت پوشش در سعادت آباد : میدان کاج، میدان سرو، میدان بهرود، میدان کتاب، میدان شهرداری، خیابان سعادت‌آباد، خیابان سرو، خیابان فرهنگ، خيابان بيست و چهار متری، خيابان شهرداری، خیابان آسمان ها، خیابان صرافها، خیابان دشت بهشت، خیابان علامه، خیابان پاک‌نژاد، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان مروارید، خیابان صدف، خیابان شکوفه، خیابان لادن (کوی فراز)، خیابان فراز (کوی فراز)، خیابان پویش (بهرود)، خیابان پرورش (مخابرات)، خیابان بهزاد، کوی فراز، شهرک بوعلی، شهرک پاسارگاد و … .

لوله بازکنی یکی از اصلی ترین تخصص های ماست.

لوله بازکنی سعادت آباد

شرکت خدماتی پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی سعادت آباد ، تخلیه چاه و …

شبانه روزی، ارزان، فوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *