لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی شریعتی

خیابان شریعتی از خیابان های طولانی و قدیمی تهران است که در منطقه شرق تهران واقع گردیده است. خیابان شریعتی از خیابان انقلاب شروع شده و تا منطقه تجریش ادامه می باید. بسیاری از افراد هنوز هم خیابان شریعتی را با نام خیابان کوروش می شناسند. نام قدیم تر خیابان شریعتی جاده شمیران یا همان جاده قدیم شمیران است. این موضوع به زمانی برمی گردد که شمیرانات، از جمله مناطق روستایی و خوش آب و هوای شمال تهران بود و اتصال آن با سایر مناطق تهران از طریق این جاده یا خیابان برقرار بود.

از بحث تاریخچه خیابان شریعتی بگذریم. شما می توانید اطلاعات بیشتر راجع به این خیابان را از طریق ویکیپدیایی فارسی مطالعه نمایید. بحث در این مطلب، لوله بازکنی خیابان شریعتی است. خوب است بدانیم که خیابان شریعتی به علت امتدادی که دارد، طیف گسترده ای از ساختمان ها با بافت های مختلف را در برگرفته است. مناطقی از خیابان شریعتی مشتمل بر ساختمان ها و در مجموع بافت نوساز است و مناطقی نیز ساختمان های قدیمی تر دارند. چرا بحث بافت منطقه را باز می کنیم؟ به این دلیل که مناطق نوساز و مناطق قدیمی به لحاظ تاسیسات و مشکلات تاسیساتی که در آنها روی می دهد با یکدیگر متفاوت هستند. در مناطقی که بافت عمومی ساختمان ها نوساز است، مشکلات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها، بالا آمدن آب از چاه ها و … بسیار کمتر روی خواهد داد. اما در مناطقی با بافت قدیمی ساز، به علت مستهلک بودن لوله ها و در کل سیستم تاسیساتی ساختمان، مسائلی نظیر گرفتگی لوله ها بسیار پررنگ تر هستند.

خیابان شریعتی، دارای هر دو طیف ساختمان است. در مناطقی نظیر جنوب خیابان شریعتی اتفاقات تاسیساتی بسیار زیاد و در مناطق شمالی تر کمتر روی می دهند. البته در مناطق پرتردد شمالی نظیر محدود خیابان میرداماد نیز مشکلات تاسیساتی زیادی گزارش می شوند و در خواست خدمات لوله بازکنی را می نمایند.

در هر حال چه ساختمان شما قدیمی باشد و چه جدید، مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله ها پیش خواهند آمد و شما نیاز به خدمات لوله بازکنی پیدا خواهید نمود. اگر مسائلی نظیر نریختن زباله های غذایی در سینک ظرفشویی را رعایت کنید، احتمالا لوله های شما دیرتر می گیرند. همچنین اگر هر از چند گاهی از محلول های لوله بازکنی استفاده نمایید، این محلول ها می توانند لوله های شما را شستشو دهند و مسیر فاضلاب را از جرم ها تخلیه نمایند. در نهایت شما کمتر دچار گرفتگی لوله ها خواهید شد.

اما چنانچه این مسائل را رعایت می کنید یا نه، و درگیر گرفتگی لوله ها شده اید و نیاز به خدمات لوله بازکنی دارید و ساکن خیابان شریعتی و محلات پیرامون هستید، می توانید جهت رفع مشکل با شرکت پارس تاسیسات در تماس باشید. سرویس کاران پارس تاسیسات، بصورت فوری برای رفع مشکل به سراغ شما خواهند آمد. ما سعی می کنیم شعار لوله بازکنی فوری و ارزان را تحقق بخشیم و در حد شعار نماند.

ما در شرکت پارس تاسیسات می کوشیم، از سرویس کاران مجرب محلی استفاده نماییم. به همین دلیل سرعت خدمات رسانی تا حدود زیادی افزایش خواهد یافت و از سوی دیگر، هزینه های خدمات کاهش پیدا خواهد نمود. از سوی دیگر، سرویس کاران شرکت پارس تاسیسات، از تجهیزات و ابزار آلات استاندارد لوله بازکنی استفاده می کنند. به همین دلیل، آسیبی به سیستم تاسیساتی ساختمان شما و همینطور سیستم لوله کشی ساختمان وارد نخواهد شد.

در صورت نیاز به خدمات لوله بازکنی خیابان شریعتی ، از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.

لوله بازکنی شریعتی

 

شرکت پارس تاسیسات

عرضه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *