لوله بازکنی شهرری

لوله بازکنی شهرری

شهرری همانطور که همگی میدانیم، قدیمی ترین نقطه شهر تهران است یا بهتر است بگوییم شهر ری مادر شهر تهران است. قدمت شهر ری به پیدایش ایران برمی گردد بنابراین در مورد قدمت این منطقه از شهر تهران (منطقه ۲۰) نیازی به صحبت کردن نیست. در همین راستا و برای آشنایی با تاریخ، قدمت و اهمیت شهر ری، صفحه ویکیپدیای مربوطه را مطالعه نمایید. به این منظور اینجا کلیک کنید. با توجه به وسعت شهر ری، شرکت پارس تاسیسات، خدمات لوله بازکنی شهرری را با بهره گیری از نیروها و سرویس کاران محلی انجام می دهد.

بافت شهرری در مجموع قدیمی و فرسوده است. هر چند بسیاری از ساختمان ها نوسازی و بازسازی شده اند و شهرک های نوساز بسیاری در منطقه شهر ری احداث شده است اما هنوز هم بافت کلی شهر ری بافتی فرسوده است. مشکل عمده در مناطق فرسوده، از نقطه نظر تاسیساتی، این است که با توجه به قدمت و عمر ساختمان ها، تاسیسات ساختمان ها نیز فرسوده اند. به طور دقیق تر، لوله های آب و فاضلاب فرسوده، برای اتفاقاتی نظیر گرفتگی لوله ها، ترکیدگی لوله ها، بالا آمدن چاه ها و … بسیار مستعد هستند. دلیل این امر این است که در بلند مدت، لوله ها دچار جرم گرفتگی و انسداد مسیر می شوند و با کوچکترین اتفاقی، گرفتگی لوله ها رخ می دهد.

از این رو اگر در منطقه شهر ری ساکن هستید و دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، می توانید جهت رفع مشکل با شرکت پارس تاسیسات در تماس باشید. برای تماس با ما، از شماره های زیر استفاده نمایید.

لوله بازکنی شهرری

اگر می خواهید کمتر دچار مشکلات تاسیساتی گردید، چه ساختمان شما قدیمی باشد و چه نوساز، سعی کنید به طور منظم لوله های فاضلاب ساختمان بویژه فاضلاب متصل به سینک طرفشویی را شستشو دهید. برای این کار از محلول های لوله بازکن به صورت ماهیانه استفاده نمایید. همچنین می توانید از پودر لباسشویی با حجم زیادی از آب استفاده کنید که این کار هر چند به شستشوی لوله ها کمک خواهد کرد، اما بدلیل مصرف بالای آب توصیه نمی شود.

هر قدر هم که ساختمان نوساز باشد و شما از ریخت زباله در سبنک ظرفشویی خودداری کنید یا از محلول های لوله بازکنی بصورت منظم استفاده نمایید، مشکلات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها روی خواهند داد. در این صورت می توانید با متخصصین تاسیسات برا رفع مشکل در تماس باشید. در این راستا باید بدانید که حتما از سرویس کاران زبده استفاده نمایید. دلیل این امر هم مشخص است. اگر از یک لوله بازکن غیرحرفه ای با نجهیزات غیر استاندارد که قیمت پایینی را به شما پیشنهاد می کند استفاده کنید، به دلیل عدم آشنایی اصولی با سیستم لوله کشی ها، این افراد می توانند به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان شما آسیب جدی وارد نموده و هزینه بیشتری را به شما تحمیل نمایند.

ما در شرکت پارس تاسیسات می کوشیم با بهره گیری از نیروهای محلی، خدمات تاسیساتی را بصورت فوری با قیمت بهینه و مناسب به شما ارائه نماییم.

در این مطلب به بررسی لوله بازکنی شهرری پرداختیم. چنانچه شما ساکن شهر ری هستید و در گذشته از خدمات شرکت پارس تاسیسات استفاده نموده اید و در رابطه با خدمات ارائه شده، انتقاد یا پیشنهادی در ذهن دارید، می توانید از طریق بخش زیر، نظرات خود را با ما در میان بگذراید.

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی شهرری ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *