لوله بازکنی شهر ولیعصر

لوله بازکنی شهرک ولیعصر

شهرک ولیعصر (ولی عصر)، در محدوده جنوب غرب تهران و در منطقه ۱۸ واقع شده است. عمر این شهرک به زمان انقلاب باز می گردد هرچند که بخش هایی از آن پیش از انقلاب نیز وجود داشته اند. امروزه شهرک ولیعصر از دو قسمت اصلی ولیعصر و کوی زاهدی تشکیل شده است. نکته ی شاخص در مورد شهرک ولیعصر این است که یکی از خیابان های اصلی عرضه مبلمان در شهر تهران، در این منطقه واقع شده است. (خیابان بهرامی). شهرک ولی عصر، یکی از شلوغ ترین و متراکم ترین مناطق شهر تهران است و جمعیت زیادی در این منطقه از تهران زندگی می کنند. به دلیل وجود مراکز خریدی نظیر خیابان بهرامی و البته کوچه ها و خیابان های تنگ و کم عرض در این شهرک، ترافیک در این منطقه از تهران نسبتا بالاست. شرکت خدماتی پارس تاسیسات که در منطقه شهرک ولیعصر خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر را انجام می دهد، از نیروهای محلی برای به حداکثر رساندن سرعت سرویس دهی و خدمات رسانی استفاده می کند.

وقتی یک شهرک یا منطقه شلوغ باشد، چه به لحاظ جمعیت و چه به لحاظ ترافیک خیابان ها، برای سرویس دهی و ارائه خدمات تاسیساتی نظیر لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …، باید از نیروهای محلی بهره گرفت. دلیل این امر این است که با استفاده از نیروهای محلی، سرعت خدمت رسانی بهبود می یابد و از طرف دیگر هزینه خدمات، کمتر خواهد شد. ما به عنوان یک شهروند معمولی، به ناراحتی های پیش آمده ناشی از مشکلات و اتفاقات تاسیساتی کاملا آگاهیم. وقتی لوله ای در یک ساختمان یا یک واحد می گیرد، ساکنین تا رفع شده مشکل، آسایش نخواهند داشت.

شرکت پارس تاسیسات خدمات تاسیساتی زیر را در منطقه شهرک ولیعصر به ساکنین ارائه می نماید:

  • لوله بازکنی
  • تخلیه چاه
  • رفع نم
  • تشخیص محل ترگیدگی لوله ها
  • لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان
  • تعویض و نوسازی لوله کشی ساختمان
  • تعویض توالت ایرانی با فرنگی
  • سپتیک و …

خیابان ها و محلات اصلی شهرک ولیعصر تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

خیابان بهرامی، خیابان شریعتی، خیابان سیدالشهدا، خیابان شهید ولی محمدی، خیابان میرزایی، خیابان عسگری، خیابان بازرگان (شهید رجایی)، خیابان سجادی، خیابان آقابابائیان، خیابان احمد حسینی، خیابان به خیال، خیابان طالقانی، خیابان شهید مسلمی، خیابان شهیدان آقا بابایی (خیابان حیدری)، خیابان بنایی، خیابان کاکلی، خیابان سپیده و سایر خیابان ها و محلات منطقه شهرک ولیعصر.

در صورت بروز مشکلات تاسیساتی، می توانید از طریق شماره های زیر با شرکت پارس تاسیسات در تماس باشید.

لوله بازکنی شهر ولیعصر

در این بخش به بررسی لوله بازکنی شهرک ولیعصر هستیم. اگر از ساکنین منطقه هستید و دچار مشکلات تاسیساتی شده اید و یا چنانچه از خدمات شرکت پارس تاسیسات استفاده نموده اید و انتقاد یا پیشنهادی نسبت به خدمات شرکت دارید، از طریق بخش نظرات می توانید با ما در تماس باشید.

 

شرکت خدماتی پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *