لوله بازکنی طرشت

لوله بازکنی طرشت

طرشت از جمله محلات قدیمی غرب تهران است. در واقع منطقه طرشت را می توان قدیمی ترین منطقه غرب تهران دانست. طرشت از شمال و شرق با منطقه صادقیه و ستارخان، از غرب با منطقه اکباتان و از جنوب با خیابان آزادی و منطقه جی و استاد معین همسایگی دارد. نکته جالب در مورد طرشت این است که این منطقه، بواسطه قدمتی که دارد، هم شامل محلات و خیابان های نوسازی و هم دارای بافت فرسوده است. به نسب دیگر محلات مرکزی غربی شهر تهران، طرشت دارای تراکم جمعیت نسبتا پایین تری است اما با توجه به گستردگی منطقه، مشکلات تاسیساتی زیادی در این منطقه برای ساکنین پیش می آید. مشکلاتی از قبیل مشکل در موتورخانه ساختمان، مشکلات گرفتگی لوله ها و بالا آمدن چاه ها و … . شرکت پارس تاسیسات، خدمات خود نظیر لوله بازکنی طرشت و … را با بکارگیری نیروهای محلی، بصورت شبانه روزی انجام می دهد. بکارگیری نیروی متخصص محلی سبب سرعت بخشیدن به انجام کار و بهینه سازی قیمت خدمات خواهد شد. ما در گروه پارس تاسیسات در جایگاه یک شهروند معمولی، می دانیم که مشکلات تاسیساتی چقدر می توانند آزار دهند و مخل آسایش خانواده باشند. از این رو ما می کوشیم با بکارگیری نیروهای محلی، با نهایت سرعت نسبت به خدمت رسانی به شما اقدام و مشکل پیش آمده را رفع نماییم. از سوی دیگر با استفاده از نیروهای محلی، علاوه بر سرعت، قیمت نهایی خدمات نیز بسیار پایین تر خواهد بود.

از طرفی نیروهای شرکت پارس تاسیسات بصورت شبانه روزی، آمادگی سرویس دهی به شما ساکنین محترم منطقه را خواهند داشت. مشکلات تاسیساتی به دلایل مختلف بوجود می آیند و هیچ گاه شما را از پیش آگاه نخواهند کرد. بنابراین ما این آمادگی را داریم که در هر ساعتی از شبانه روز که شما دچار مشکل شدید، نسبت به خدمت رسانی اقدام نماییم.

در نظر داشته باشید، برای انجام امور تاسیساتی نباید به هر کسی اعتماد کرد. چرا که این کار، یک کار تخصصی است. استفاده از نیروهای غیر متخصص سبب ایجاد مشکلات و هزینه های بعدی خواهد بود. بعنوان مثال، یک لوله بازکن غیر حرفه ای، برای اینکه مشکل شما را به ظاهر رفع نماید، ممکن است به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان شما آسیب وارد نماید و شما را دچار مشکلات بزرگتری نماید. از طرف دیگر، هر نیروی تاسیساتی، باید از به روز ترین تجهیرات و ابزارآلات ممکن در کار خود استفاده نماید.

علاوه بر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ، سایر خدمات شرکت پارس تاسیسات شامل سپتیک، حفر و لایروبی چاه با تجهیزات، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان مورد تایید شهرداری، تعویض و نوسازی لوله کشی ساختمان، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و … می باشد.

خیابان ها و محلات منطقه طرشت، تحت پوشش شرکت خدماتی پارس تاسیسات، به شرح زیر می باشند:

محدوده اتوبان یادگار امام، محدوده اتوبان شیخ فضل الله، محدوده خیابان آزادی، محدوده اتوبان جناح، خیابان تیموری، بلوار صالحی، محدوده مترو شریف، محدوده میدان تیموری، محدوده میدان حسینی، خیابان حبیب الله، بلوار اکبری، خیابان عزیزی، محدوده میدان سما، خیابان سلطان محمدی، خیابان حبیب زادگان و سایر خیابان ها و محلات طرشت و مناطق پیرامون.

در صورت بروز مشکلات تاسیساتی از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید:

لوله بازکنی طرشت

 

لوله بازکنی طرشت

شرکت پارس تاسیسات

ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *