بولوله بازکنی قلهک

لوله بازکنی قلهک

قلهک یکی از مناطق قدیمی و خوش آب و هوا در گذشته بوده است. امروزه، قلهک در زمره مناطق اداری – مسکونی تهران قرار گرفته است و تردد بسیار بالایی در آن صورت می گیرد. از این رو امکان بوجود آمدن مشکلات تاسیساتی بدلیل تراکم نسبتا بالای جمعیت در این منطقه، ناگزیر است. اگر از ساکنین یا حاضرین در منطقه قلهک تهران هستید و دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، می توانید جهت برطرف شدن مشکل، با پارس تاسیسات در تماس باشید. پارس تاسیسات در منطقه قلهک از سرویس کاران محلی بهره می برد که منطقه پاسداران را نیز پوشش می دهند. به دلیل استفاده از سرویس کاران محلی، سرعت خدمت رسانی بسیار بالا خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است، خدمات پارس تاسیسات بصورت شبانه روزی بوده و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید.

خدمات پارس تاسیسات: لوله بازکنی ، تشخیص ترکیدگی لوله ها، رفع نم، حفر و لایروبی چاه، تخلیه چاه، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعمیر و تعویض لوله کشی ساختمان، تعویض توالت ایرانی به فرنگی و …

مناطق و محلات منطقه قلهک تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

خیابان شریعتی، خیابان یخچال، محدوده مترو قلهک، خیابان دولت (خیابان کلاهدوز)، خیابان یاسمن، خیابان آینه، خیابان مشکلانی، خیابان شیدایی، خیابان زهره، خیابان کی نژاد، خیابان جلالی، خیابان شیدایی، خیابان هدایت، میدان هدایت، خیابان اسلامیه، حیابان وارسته، خیابان فکوریان، خیابان باقری کماسائی، خیابان عراقی، خیابان سلیمی و سایر خیابان و محلات منطقه قلهک تهران.

لوله بازکنی قلهک

 

پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *