لوله بازکنی مسعودیه

لوله بازکنی مسعودیه

منطقه مسعودیه و شهرک مسعودیه، از محلات نسبتا قدیمی شهر تهران و در جنوب شرقی ترین نقطه شهر واقع شده است. در این بخش قصد داریم به بررسی لوله بازکنی مسعودیه بپردازیم که توسط شرکت پارس تاسیسات در منطقه مسعودیه انجام می شود. شرکت پارس تاسیسات در منطقه مسعودیه از نیروها و سرویس کاران محلی برای خدمت رسانی به ساکنین منطقه بهره می برد. هدف از این کار، ارائه خدمات رسانی با سرعت بالا و بصورت فوری و همینطور با قیمت و هزینه بهینه است.

شرکت پارس تاسیسات علاوه بر خدمات لوله بازکنی ، خدمات دیگر نظیر تخلیه چاه، رفع نم، حفر و لایروبی چاه، تشخیص محل ترکیدگی لوله، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعویض و نوسازی لوله های ساختمان و سایر خدمات تاسیساتی را ارائه می دهد. بنابراین، در هر قسمت از تاسیسات ساختمان که دچار مشکل شده اید، می توانید با شرکت پارس تاسیسات جهت رفع مشکل در تماس باشید.

خیابان ها و محلات منطقه مسعودیه، تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

شهید محسن قدیانی، خیابان ابومسلم خراسانی، بلوار خاتم الانبیا، بلوار والفجر، بلوار قائم، خیابان هنرستان، خیابان شیرازی، خیابان محمودی، خیابان غلامی، خیابان احسان، خیابان بهتاش صف، خیابان طاهرپناه، خیابان شهید موسویان، خیابان ترکاشوند، خیابان سلطانی، خیابان ایلخانی، خیابان بینجر آبادی، خیابان خلیلی اصل، خیابان کلهر، خیابان پیری، خیابان مقدسی و سایر خیابان ها و محلات منطقه مسعودیه.

اگر از ساکنین منطقه مسعودیه هستید و دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید:

لوله بازکنی مسعودیه

همانطور که اشاره شد، منطقه مسعودیه از محلات قدیمی شهر تهران است و ساختمان های این منطقه از شهر، بافتی نسبتا قدیمی دارند. وقتی ساختمان قدیمی باشد، به معنای این است که تاسیسات ساختمان نیز قدیمی و آسیب پذیر هستند. بنابراین، مشکلات تاسیساتی در منطقه مسعودیه بسیار زیاد روی می دهند و به همین دلیل، شرکت پارس تاسیسات از سرویس کاران محلی بهره می برد تا بتوانیم بصورت فوری نسبت به خدمت رسانی اقدام نماییم.

چه ساختمان شما نوساز باشد و چه قدیمی، برای اینکه کمتر دچار مشکلات تاسیساتی شوید، بهتر است از ریختن زباله های غدایی در سینک ظرفشویی و … خود داری نمایید. این زباله های غذایی و ذرات چربی، می توانند باعث گرفتگی لوله ها شوند. از این رو، می توانید از طریق استفاده منظم (ماهی یک مرتبه) از محلول های لوله بازکنی از گرفتن لوله ها جلوگیری نمایید و یا از آن را به تعویض بیاندازید.

اگر در مورد خدمات تاسیساتی سوالی در ذهن دارید، و یا اینکه از خدمات شرکت پارس تاسیسات استفاده نموده اید و انتقاد یا پیشنهادی دارید، می توانید از طریق بخش زیر، نظرات خود را مطرح نمایید.

 

شرکت پارس تاسیسات

ارائه خدمات لوله بازکنی مسعودیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *