لوله بازکنی منیریه

لوله بازکنی منیریه

بر اساس اظهارات وب سایت ویکی پدیا، منطقه منیریه یکی از قدیمی ترین محلات شهر تهران است که تاریخ پیدایش و شکل گیری آن به زمان قاجار بر می گردد. مهم ترین قسمت منطقه منیریه، میدان منیریه است که البته امروزه دیگر خبری از میدان نیست. منیریه بورس لوازم و پوشاک ورزشی است و در حاشیه خیابان ولیعصر در این منطقه، می توانید تعداد زیادی از این فروشگاه ها را مشاهده نمایید. در این مطلب قصد داریم به یکی از مهم ترین خدمات شرکت پارس تاسیسات یعنی لوله بازکنی منیریه بپردازیم.

همانطور که اشاره نمودیم، منیریه از محلات قدیمی شهر تهران است که در جنوب تهران کنونی واقع شده است. در گذشته منیریه منطقه اشرافی نشین شهر تهران بود که با گسترش عجیب و غریب شهر، اکنون در جنوب شهر واقع شده است و تنها نشان آن از گذشته ی پر آوازه، نام است. البته همانطور که اشاره شد، منیریه یکی از خیابان های تجاری و لوکس لباس و لوازم ورزشی است. به لحاظ جغرافیایی، منیریه از شمال با چهارراه سپه، از جنوب با خیابان فرهنگ، از شرق با چهارراه ابوسعید و از غرب با چهارراه لشکر همسایگی دارد.

به لحاظ جغرافیایی و شهرشناسی، منیریه بواسطه قدمتی که دارد، یکی از محلات با بافت فرسوده تهران است. از خیابان ولیعصر که فاصله بگیریم، در کوچه پس کوچه های منیریه، می توان این بافت فرسوده را به وضوح مشاهده نمود. از سوی دیگر، منیریه به دلیل مدل بافت و موقعیت قرارگیری در مرکز و جنوب شهر و همینطور نزدیکی به بازار بزرگ تهران و همچنین سایر خیابان ها پرتردد تهران، از ترافیک بسیار بالایی برخودار است. این ترافیک سرعت خدمات رسانی و سرویس دهی را در صورت بروز مشکلات تاسیساتی، کمی دشوار کرده است.

از سوی دیگر تراکم جمعیت در این منطقه از شهر تهران بسیار بالاست و به دلیل حجم تراکم بالا و بافت فرسوده، مشکلات تاسیساتی بسیاری گسترده ای در منطقه روی می دهد. شهروندان زیادی در این منطقه به دلیل بافت فرسوده، از مشکلات تاسیساتی رنج می برند و ما می کوشیم با تمام توان، خدمت رسانی را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم. در توضیح این مطلب باید گفت، برای حل مشکل ترافیک و سرویس دهی به مشکلات تاسیساتی از جمله گرفتن لوله های ساختمان که در منطقه منیریه روی می دهند، پارس تاسیسات از سرویس کاران محلی در منیریه بهره می برد. ما به عنوان یک شهروند، در درجه اول، بخوبی آگاهیم که مشکلات تاسیساتی مانند گرفتن لوله ها یا بالاآمدن چاه ها و …، چقدر می تواند آزار دهنده باشد. در این شرایط، اولین چیزی که به آن نیاز داریم یک لوله بازکنی حرفه ای است که بتواند این مشکل را به بهترین شکل ممکن، با هزینه بهینه و با کیفیت بالا انجام دهد. پارس تاسیسات می کوشد این خدمات را به شما ارائه نماید.

علاوه بر این پارس تاسیسات در منطقه منیریه، خدمات لوله بازکنی را بصورت شبانه روزی انجام می دهد. بنابراین، شما ساکنین محترم منطقه، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز، چنانچه دچار مشکلات تاسیساتی شدید، برای برطرف شدن مشکل، با ما در تماس باشید. سرویس کاران پارس تاسیسات می کوشند، خدمات خود را با بهترین کیفیت ممکن، در اسرع وقت با بهینه ترین هزینه ممکن انجام دهند. روی لوله بازکنی منیریه که توسط پارس تاسیسات انجام می شود، حساب کنید.

لازم به ذکر است، مشکلات تاسیساتی به دلایل مختف روی می دهند و ما ناگزیر از اتفاقات هستیم. چرا که هر چقدر هم ساختمان نوساز باشد، باز هم درگیری این اتفاقات خواهیم بود. نکته اینجاست که ما به این موضوع وافقیم که مشکلات تاسیساتی برای همه خانواده ها بصورت مکرر پیش می آیند. بنابراین با ارائه کیفیت و خدمات بهینه، سعی در کسب اطمینان شما داریم.

راه های لوله بازکنی

همانطور که اشاره شد، مشکلات تاسیساتی، خواسته یا ناخواسته پیش خواهند آمد. دلیل این اتفاق بویژه در ناحیه سینک ظرفشویی آشپزخانه می تواند این باشد که ذرات چربی سبب جرم گرفنگی لوله ها فاضلاب در بلند مدت شده و با ورود زباله های غذایی به فاضلاب و سایر زباله ها، لوله ها دچار گرفتگی خواهند شد.

 برای جلوگیری از این اتفاق، ما پیشنهاد می کنیم هر چند وقت یکبار لوله های فاضلاب را با محلول های لوله بازکن تمیز کنید. این کار باعث از بین رفتن جرم های لوله و ذرات چربی شده و می توانید مدتهای بیشتری درگیری مشکلات تاسیساتی نشوید. اگر به محلول های لوله بازکنی دسترسی ندارید، استفاده از حجم زیادی از پودر لباسشویی با آب فراوان هم می تواند به در تمیز کردن لوله ها با شما کمک نماید.

آرزوی ما این است که هیچگاه درگیری مشکلات تاسیساتی، گرفتکی لوله و … نشوید اما از انجا که مشکلات بطور ناخواسته اتفاق می افتند، می توانید برای رفع مشکل با ما در تماس باشید. پارس تاسیسات علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه ، خدمات دیگر نظیر موتورخانه ساختمان، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعویض و نوسازی لوله ها، سپتیک، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و … را نیز انجام می دهد.

محلات منطقه منیریه تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

خیابان ولیعصر ، محدوده مترو منیریه، خیابان ابوسعید، خیابان کارگر، خیابان وحدت اسلامی و سایر خیابان ها و محلات منطقه منیریه.

لوله بازکنی منیریه

در این مطلب به یکی از محلات تهران یعنی منطقه منیریه پرداختیم که پارس تاسیسات، ب عنوان یکی از شرکت های تاسیساتی بزرگ تهران، خدمات لوله بازکنی منیریه را در آن ارائه می نماید. در صورت بروز مشکل تاسیساتی، در هر ساعتی از شبانه روز، از طریق شماره های بالا، می توانید با ما در تماس باشید.

 

لوله بازکنی پارس تاسیسات

عرضه خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *