لوله بازکنی مولوی

لوله بازکنی مولوی چهارراه گمرک

خیابان مولوی تهران ، از قدیمی ترین خیابان های شهر و یکی از خیابان های طولانی تهران است که در بخش جنوبی شهر واقع شده است. به لحاظ جغرافیایی، خیابان مولوی بین میدان های رازی در غرب و میدان قیام در شرق واقع شده است. همانطور که شما نیز می دانید، خیابان مولوی از جنوب بازار بزرگ تهران نیز می گذرد. در این مطب قصد داریم به عنوان یک شرکت لوله بازکنی، به بررسی مساله تاسیسات ساختمان و بویژه لوله بازکنی مولوی و خیابان های اطراف بپردازیم.

خیابان مولوی ، از دیرباز مرکز خرید و فروش بسیاری از کالاهاست و هر روزه افراد زیادی از سراسر شهر برای خرید کالای مورد نیاز، خود را به این خیابان می رسانند. به دلیل تردد بسیار زیاد، خیابان مولوی به لحاظ ترافیک و شلوغی، یکی از شلوغ ترین خیابان های پایتخت است. به همین دلیل، در صورت بروز یک اتفاق تاسیساتی ساده، برای رسیدن سرویس کار باید زمان زیادی را منتظر ماند.

از سوی دیگر، بافت مولوی فرسوده است. همانطور که اشاره شد، خیابان مولوی، از خیابان های قدیم شهر تهران است و بواسطه قدمت بالا، هم دارای بافت فرسوده ی بسیاری زیادی است و هم کوچه ها و راه های ارتباطی و معابر بسیار تنگ و شلوغ هستند. بواسطه شلوغی منطقه، بطور حتم سرویس دهی و ارائه خدماتی مانند لوله بازکنی توسط سرویس کاران کمی دشوار و همواره با تاخیر روبرو خواهد بود که در این مورد، شرکت پارس تاسیسات، با استفاده از سرویس کاران محلی، نهایت تلاش خود را برای ارائه سرویس در کمترین زمان ممکن ، دارد.

راه حل لوله بازکنی

وقتی بافت منطقه ای فرسوده است، به طور حتم اتفاقات تاسیساتی بسیار زیاد رخ می دهند. ساختمان فرسوده، دارای سیستم لوله کشی و فاضلاب فرسوده است و این فرسودگی و جرم گرفتگی لوله ها، سبب گرفتن لوله ها ساختمان بصورت متعدد خواهد شد. برای جلوگیری از این اتفاق، چند راه پیش روی شماست که پیشنهاد می کنیم از آنها استفاده نمایید.

 – راه اول استفاده منظم از محلول های لوله بازکنی است. این اسیده ها، جرم را از لوله ها می برند و گرفتگی لوله ها را به تعویق می اندازند. اما نه در حدی که بگوییم مشکل به طور کامل حل می شود. چرا که با وجود استفاده منظم از لوله بازکن ها، معضل گرفتگی لوله ها بازهم پیش خواهد آمد. این اسیدها، فقط زمان گرفتگی لوله ها را تا حدودی به تاخیر می اندازند ولی در کل بسیار موثر هستند.  حتی در ساختمان های نوساز با سیستم فاضلاب نو هم باید از این محلول ها استفاده نمود تا جرم لوله ها از بین برود. چرا که ذرات چربی و زباله های غذایی همواره در لوله های فاضلاب ساختمان ایجاد جرم می کنند. اگر بخواهیم واضح تر تاثیر محلول های لوله بازکن را شرح دهیم، باید بگوییم اگر قرار باشد مسیر فاضلاب هر دو سال یا یک سال، یکبار گیر کند، با استفاده از این محلول ها، این زمان حداقل دو برابر خواهد شد.

خدمات لوله بازکنی مولوی

 – پیشنهاد دیگر اینکه سیستم لوله کشی ساختمان و همینطور سیستم فاضلاب را نوسازی کنید. این کار یک کار پایه ای و اصولی است و مدت زمان زیادی شما را از گرفتاری مشکلات تاسیساتی، رها خواهد کرد. اما بطور حتم، این کار بسیار هزینه بر خواهد بود و از طرفی با توجه به نیاز به تخریب و بازسازی مجدد، زمانی را هم باید برای این کار در نظر گرفت.

شرکت پارس تاسیسات علاوه بر خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ، خدمات دیگر نظیر لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، نوسازی و تعویض لوله های ساختمان، سپتیک، رفع نم، حفر و لایروبی چاه، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و سایر خدمات تاسیساتی را نیز انجام می دهد.

همانطور که اشاره شد، شرکت پارس تاسیسات، از سرویس کاران محلی در منطقه و خیابان مولوی استفاده می کند. دلیل این امر نیز شلوغی و ترافیک بیش از حد در این منطقه است. تلاش ما و سرویس کاران ما در پارس تاسیسات بر این است که هر چه سریع تر به شما برسیم و نسبت به رفع مشکل اقدام کنیم. چرا که به عنوان یک شهروند، بطور کامل با آزار دهند بودن مشکلاتی نظیر بالا آمدن آب و گرفتگی لوله ها، آشنا هستیم.

ما در پارس تاسیسات می کوشیم، خدمات را کیفیت مناسب و البته قیمت بهینه به سرانجام برسانیم. استفاده از سرویس کار محلی، سبب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد بود. از سوی دیگر، سرویس کاران پارس تاسیسات، بصورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می کنند. بنابراین، در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکل تاسیساتی شدید، می توانید با سرویس کاران پارس تاسیسات در تماس باشید.

باید در جریان باشید که برای خدمات تاسیساتی، باید از متخصصین این امر کمک گرفت. ممکن است با آگهی لوله بازکنی با قیمت پایین روبرو شوید. این قیمت ها توسط افرادی با تخصص پایین و دستگاه های نا مناسب ارائه می گردد. یک سریس کار باید دارای مهارت کافی و تجهیزات مناسب باشد. چرا که عدم آشنایی با کار و وسایل نامناسب، می توانند به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان آسیب بزنند و همین امر سبب ایجاد خسارتی به مراتب بالاتر خواهد بود. بنابراین در انتخاب سرویس کار، آگاهانه عمل کنید.

خیابان ها و محلات منطقه مولوی تهران، تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

خیابان مولوی، چهارراه گمرک، میدان رازی، میدان قیام، خیابان ولیعصر، خیابان وحدت اسلامی، خیابان خیام، خیابان مصطفی خمینی، خیابان صاحب جم، محمدیه، خیابان تشکری موحدی، خیابان محلوجی قمی و سایر خیابان ها و محلات پیرامون مولوی.

برای رفع مشکلات لوله بازکنی مولوی و … می توانید از طریق شماره های زیر با شرکت پارس تاسیسات در تماس باشید.

لوله بازکنی مولوی

 

شرکت پارس تاسیسات

عرضه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *