لوله بازکنی میدان حر

لوله بازکنی میدان حر

همه ی ما بخوبی با مشکلات تاسیساتی و ناخوشایندی آن آشنا هستیم. ما نیز در شرکت پارس تاسیسات، در وهله ی اول به عنوان یک شهروند، بارها با مشکلاتی این چنین نظیر گرفتگی لوله های ساختمان و منزل مان، بالا آمدن چاه های فاضلاب روبرو شده ایم. از این رو، بخوبی با ناراحتی ای که این مشکلات برای اعضای خانواده ایجاد می کنند، آشنا و در هنگام بروز مشکل و تماس شما برای رفع مشکل، اوضاع و شرایط را درک می کنیم. به همین دلیل می کوشیم در لوله بازکنی میدان حر که از جمله مناطق تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات است، سرعت در سرویس دهی و خدمات رسانی را داشته باشیم.

مشکلا تاسیساتی ناگزیر هستند و به دلایل مختلف پیش می آیند. هیچ گاه نمی توان یک واحد مسکونی، تجاری یا اداری را بطور کامل بی نیاز از سرویس کاری دانست. شایع ترین مشکل در تاسیسات ساختمان، گرفتن لوله هاست. دلیل گرفتن لوله ها نیز همانطور که شما نیز می دانید، جمع شدن زباله های غذایی بویژه چربی است. وقتی شما ظروف را در سینک ظرفشویی آشپزخانه می شویید، ذرات چربی در لوله های فاضلاب منتهی به سینک جمع شده و در مرور زمان ایجاد جرم می کنند. با گیر کردن سایر زباله ها با این ذرات چربی که در لوله ها جمع شده اند، در نهایت لوله ها دچار گرفتگی شده و باید جهت لوله بازکنی اقدام نمود. اگر شما، به طور منظم، با جرم گیرهای لوله، اقدام به تمیز کردن مسیرهای فاضلاب نمایید، گرفتگی لوله ها بهبود می یابد و لوله ها دیرتر می گیرند.

بنابراین به طور قطع همه ما به خدمات لوله بازکنی نیاز پیدا خواهیم کرد. علاوه بر این، سایر مشکلات تاسیساتی نظیر مشکلات موتورخانه، پر شدن چاه های فاضلاب و … نیز همواره پیش می آیند و نیاز به سرویس کار وجود دارد. شما ساکنین محترم منطقه میدان حر و مناطق پیرامون، در صورت بروز چنین مشکلاتی، می توانید با پارس تاسیسات جهت رفع مشکل در تماس باشید. پارس تاسیسات، در منطقه میدان حر از نیروها و سرویس کاران محلی بهره می برد. به همین دلیل، سرویس کاران ما در اسراع وقت و سریع ترین زمان ممکن جهت رفع مشکل به کمک شما خواهند آمد. از سوی دیگر، با استفاد از نیروهای محلی، هزینه های کار بهینه سازی شده و قیمت خدمات پایین خواهد آمد. تلاش ما بر این است که خدماتی با کیفیت مناسب و بهینه از لحاظ قیمت به شما ارائه نماییم.

علاوه بر این شرکت پارس تاسیسات، بصورت شبانه روزی فعالیت می کند. شما در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکلات تاسیساتی شدید، می توانید جهت رفع مشکل با سرویس کاران ما در تماس باشید. بنابراین به هیچ وجه نگران نباشید.

علاوه بر خدمات لوله بازکنی، سایر خدمات پارس تاسیسات شامل تخلیه چاه ، حفر و لایروبی چاه، سپتیک، لوله کشی ساختمان مورد تایید شهرداری، تعویض و نوسازی لوله کشی ساختمان، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و … می باشد. در ادامه به معرفی محلات و خیابان های محدوده میدان حر تهران ، تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات می پردازیم.

مناطق تحت پوشش

خیابان کارگر، خیابان امام خمینی (خیابان سپه)، خیابان پاستور، خیابان مویری، خیابان کمالی، بلوار دانشگاه جنگ، میدان پاستور، خیابان جلیل آباد، خیابان آذربایجان، محدوده مترو میدان حر، خیابان شعاع، خیابان معتمدی، خیابان صداقت، خیابام مرادی، خیابان ۱۲ فروردین و سایر خیابان ها و محلات پیرامون میدان حر.

در صورت بروز مشکل، می توانید با شماره های زیر در تماس باشید: (بصورت شبانه روزی)

لوله بازکنی میدان حر

 

پیشنهاداتی رفع مشکل لوله ها

همانطور که اشاره شد، بیشترین مشکلات تاسیساتی شامل گرفتگی لوله ها است و این مشکل بیشتر در قسمت لوله های فاضلاب آشپزخانه روی می دهد. برای این که کمتر دچار مشکلات گرفتن لوله های فاضلاب بویژه سینک ظرفشویی آشپزخانه نشوید، توصیه هایی برای شما داریم که پیشنهاد می کنیم به آنها توجه نمایید:

  • استفاده از محافظ چاه با سوراخ های ریز برای جلوگیری از ورود زباله های ریز غذایی به فاضلاب
  • استفاده منظم (ماهی یک مرتبه) از لوله بازکن های استاندارد (اسیدهای لوله بازکنی) برای شستشوی لوله ها و رفع جرم ها و چربی های جمع شده در لوله ها
  • نریختن زباله ها بزرگ در سینک ظرفشویی پیش از شستشوی غذا

بطور حتم شما نیز با این نکات و پیشنهادات آشنا هستید و آنها را رعایت می کنید. اما باز به مرور زمان لوله ها دچار گرفتگی خواهند شد. در آن زمان می توانید با ما جهت رفع مشکل در تماس باشید.

توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از اسیدهای لوله بازکنی، همواره نکات ذکر شده بر روی قوطی را رعایت نمایید. چرا که اسیدها می توانند بسیار خطرناک باشند. از استشمام بخار اسید بشدت پرهیز کنید. بهتر است که اسید، چند ساعتی را در لوله ها بماند تا بتواند جرم را بشوید. یعنی بعد از ریختن اسید تا زمان مشخص شده بر روی بطری، از ریختن آب در لوله های فاضلاب خودداری نمایید.

همچنین هر از گاهی (هفته ای یک بار) با مقداری پودر لباسشویی، می توانید لوله ها را بشویید. مقداری پودر را درون سینک ریخته و بر روی آن آب باز کنید و اجازه دهید کمی کف کند. بعد این کف به لوله ها منتقل شده و ذرات چربی جمع شده در لوله ها را شستشو می دهد.

امیدواریم با رعایت این نکات، کمتر دچار مشکلات تاسیساتی شوید و همیشه شاد و برقرار باشید.

 

شرکت پارس تاسیسات

دنیا دنیا آرامش

عرضه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *