لوله بازکنی میدان خراسان

لوله بازکنی میدان خراسان

شهر تهران، دارای گستردگی بسیار زیادی است. در این پهنه ی گسترده، محلاتی در شهر وجود دارند که قدمتی به اندازه خود شهر دارند و به همان ترتیب، محلات و مناطقی وجود دارند که قدمت آنها، به سالیان نه چندان دور برمی گردد. تهران، شهری است متشکل از بافتی تاریخی که البته فرسوده شده است و بافتی نوساز. طی سالیان گذشته، شهر تهران، گسترش زیادی داشته است و از سمت غرب، فاصله ای با استان البرز ندارد! اما روی صحبت ما در این مطلب، محلات قدیمی شهر تهران و بویژه میدان خراسان است و قصد داریم به مساله تاسیسات ساختمان ها در این منطقه و بویژه مهم ترین موضوع تاسیساتی که ساختمان ها با آن درگیر هستند، یعنی لوله بازکنی میدان خراسان بپردازیم.

شرکت پارس تاسیسات، از جمله شرکت های تاسیساتی است که در تمامی نقاط شهر تهران، با استفاده از نیروهای متخصص و سرویس کاران محلی، اقدام به ارائه خدمات به همشهریان گرامی می نماید. ما در گروه پارس تاسیسات می کوشیم، با استفاده از نیروی محلی سرعت سرویس دهی را به حداکثر برسانیم. چرا که به خوبی با ناراحتی های ایجاد شده برای خانواده در هنگام بروز مشکلات تاسیساتی نظیر بالا آمدن چاه، گرفتن لوله ها و … آشنا هستیم.

در محلات جنوب شهر تهران از جمله میدان خراسان، با چند مساله عمده روبرو هستیم. اولین مشکل، همانطور که اشاره شد، بافت به نسبت فرسوده منطقه است. خیابان ها و محلات منطقه دارای ساختمان های قدیمی هستند. به دلیل فروسودگی ساختمان، متعاقبا تاسیسات و لوله کشی ساختمان نیز فرسوده خواهد بود. وقتی لوله های ساختمان قدیمی باشند، مشکلات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها به مراتب بیش تر از یک ساختمان نوساز روی می دهند و به همین دلیل، نیاز به خدمات لوله بازکنی در منطقه میدان خراسان تهران بیشتر از مناطق نوساز است.

از سوی دیگر، بافت این منطقه، بسیار متراکم است و به دلیل تراکم جمعیت، اولا مشکلات تاسیساتی بیشتر از سایر نقاط روی می دهند و از طرف دیگر، در این منطقه با ترافیک نسبتا بالایی روبرو هستیم. به دلایل ذکر شده، برای سرویس دهی با سرعت هر چه بیشتر، بکارگیری نیروهای محلی، یک امر ضروری است. از سوی دیگر با استفاده از لوله بازکن های محلی، قیمت خدمات نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

هشدار در انتخاب لوله بازکن

نکته ای که ذکر آن ضروری به نظر می رسد، این است که چنانچه با آگهی های لوله بازکنی یا تخلیه چاه با قیمت مناسب روبرو شدید، به خاطر داشته باشید که هیچ ارزانی ای بی حکمت نخواهد بود. برای بازکردن گرفتگی مسیر لوله، نیاز به یک نیروی متخصص و کارآزموده به همراه تجهیزات و ابزار آلات مناسب کار است. برخی از سرویس کارانی که قیمت پایین به شما پیشنهاد می دهند، بدلیل ناآشنایی با سیستم تاسیساتی ساختمان، انواع لوله ها و لوله کشی انجام شده و یا بکارگیری تجهیزات نامناسب، می توانند به لوله کشی فاضلاب ساختمان، آسیب جدی وارد کنند و هزینه ی بیشتری را بر روی دست شما بگذارند که این موضوع، بعد از مدتی مشخص خواهد شد. بنابراین، در هر قسمتی از تاسیسات ساختمان دچار مشکل شدید، چه لوله کشی، چه بالاآمدن چاه، چه ترکیدگی لوله و چه مشاهده نم روی دیوارهای ساختمان، با افراد متخصص برای رفع مشکل تماس بگیرید.

شرکت پارس تاسیسات در میدان خراسان علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه ، خدمات دیگر نظیر تشخیص محل ترکیدگی لوله، رفع نم، حفر و لایروبی چاه، لوله کشی ساختمان، تعویض و نوسازی لوله های آب و فاصلاب ساختمان و … را نیز ارائه می نماید.

مناطق و محلات میدان خراسان و حوالی تحت پوشش لوله بازکنی میدان خراسان شرکت پارس تاسیسات:

خیابان خراسان، اتوبان خاوران، خیابان هفده شهریور، بلوار قیام، خیابان مشهد، خیابان عجب گل، خیابان قنطر، خیابان بهرامی، خیابان دربندی، خیابان برادران اعلا، خیابان مشهدی رحیم، خیابان حاجی قاضی، خیابان شاهرودی، خیابان سعیدی، خیابان سمنان، خیابان طیب، خیابان کمالیان، خیابان غلامیان، خیابان حداد عادل و سایر خیابان ها و محلات پیرامون میدان خراسان.

در صورتی که دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، از طریق شماره های زیر می توانید با ما در تماس باشید.

لوله بازکنی میدان خراسان

در این بخش به بررسی لوله بازکنی میدان خراسان پرداخته ایم که توسط شرکت پارس تاسیسات انجام می گیرد. اگر دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، از طریق شماره تماس های مشخص شده، با ما در ارتباط باشید.

 

شرکت خدماتی پارس تاسیسات

تاسیسات ساختمان، لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *