لوله بازکنی میدان راه آهن

لوله بازکنی میدان راه آهن

میدان راه آهن در دوره پهلوی اول پایه گذاری گردیده است. این میدان و منطقه از تهران، از قدیمی ترین مناطق شهر است ولی شکل کنونی آن از دور پهلوی اول و احداث خط آهن در ایران بوجود آمده است. همین موضوع قدمت این منطقه را بخوبی نشان می دهد. بافت کای ساختمان های این منطقه و میدان راه آهن تهران، فرسوده است. البته طی سالیان اخیر، بازسازی و نوسازی ساختمان های زیادی در این منطقه صورت گرفته است اما، راه زیادی تا نوسازی میدان راه آهن باقی مانده است. در این بخش قصد داریم به همراه شما به بررسی لوله بازکنی میدان راه آهن تهران بپردازیم.

بحث بافت شناسی منطقه، در تخصص ما نیست و ما فقط آن قسمتی که به بخش تاسیسات ساختمان های منطقه است را مورد بررسی قرار می دهیم. وقتی محله یا منطقه ای قدمتی طولانی دارد، این موضوع نشان دهنده قدیمی بودن ساختمان هاست. وقتی ساختمان ها قدیمی باشند، یعنی بافت منطقه به طور کل فرسوده باشد، تاسیسات ساختمان ها نیز به طبع قدیمی و فرسوده خواهند بود. به همین دلیل مشکلات تاسیساتی نیز با شدت بیشتری در این منطقه روی می دهد و خانواده های بیشتری با این موضوع درگیر هستند. مشکلات تاسیساتی می توانند از مشکلات در موتورخانه ساختمان شروع شده و تا بالا آمدن چاه ها و گرفتن لوله ها ادامه داشته باشند. از سوی دیگر این مشکلات بشدت آزار دهنده هستند و سبب از بین رفتن آرامش خانواده خواهند شد. ما به عنوان یک شهروند، به خوبی با این موضوع آشنا هستیم و بدان آگاهی داریم.

از سوی دیگر، تراکم جمعیت در این منطقه از شهر نسبتا بالاست و جمعیت زیادی در این منطقه و مناطق پیرامون زندگی می کنند. همین تراکم بالای جمعیت، حتی اگر تمام منطقه نوساز باشد، سبب بروز مشکلات زیاد خواهد شد. معضل اصلی که تراکم جمعیت ایجاد می کند، ترافیک و کاهش سرعت سرویس دهی در هنگام بروز مشکلات تاسیساتی است. وقتی شما نیاز به خدمات لوله بازکنی دارید، به طور حتم توقع دارید هر چه سریع تر لوله بازکن جهت رفع مشکل به کمک شما بیاید. حال آنکه در محدوده میدان راه آهن ، بافت خیابان ها و کوچه متراکم و کوچک است و از این رو با حجم ترافیک فراینده ای روبرو هستیم.

ما درشرکت پارس تاسیسات می کوشیم، با استفاده از سرویس کاران محلی در منطقه میدان راه آهن تهران، سرعت سریس دهی خود را تا حد امکان بالا ببریم. استفاده از نیروی محلی چند حسن دارد. اولین مزیت، سرعت بیشتر در ارائه خدمات لوله بازکنی و سایر خدمات های تاسیساتی مشابه خواهد بود. مورد دیگر، هزینه کمتر به دلیل جایجایی کمتر سرویس کار برای رسیدن به شماست. از سوی دیگر، خدمات ما در پارس تاسیسات بصورت شبانه روزی ارائه می گردد. یعنی اگر از ساکنین منطقه میدان راه آهن تهران هستید، در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکل شدید می توانید جهت رفع مشکل با ما در تماس باشید.

پیشنهادات لوله بازکنی به دست خودتان

در ادامه قصد داریم شما را با راه حل هایی آشنا کنیم که کمتر دچار مشکلات تاسیساتی شوید. اولین راه حل این است که به طور منظم و مداوم از محلول های لوله بازکن استفاده کنید. همانطور که می دانید، اصلی ترین مشکل تاسیساتی، گرفتگی لوله هاست و دلیل اصلی گرفتگی لوله ها، زباله های غذایی و چربی ها هستند. برای اینکه این چربی ها که سبب جرم گرفتگی لوله ها می شوند را بشوییم، می توانید از محلول های ذکر شده استفاده کنید. تنها نکته اینکه در هنگام استفاده از این اسیدها مراقب لوله ها باشید. چرا که در صورتی که لوله های ساختمان بیش از اندازه عمر کرده باشند، این اسیدها می توانند سبب از بین رفتن لوله ها و رسوب آب به دیوارها گردند. بنابراین جانب احتیاط را رها نکنید.

در صورتی که دسترسی به این محلول ها ندارید، می توانید از حجم زیادی از پودر رختشویی با آب فراوان استفاده کنید. این ترکیب نیز لوله ها شما را شستشو خواهد داد. اما نه به اندازه مورد بالا.

در هر صورت هر قدر هم که در نگهداری از تاسیسات ساختمان دقت به خرج دهید، مشکلات تاسیساتی ناگزیر هستند و هر از چند گاهی پیش خواهند آمد. پیشنهادات بالا، فقط زمان نیاز به خدمات لوله بازکنی و تاسیساتی را کاهش می دهند. در هنگام بروز این اتفاق، می توانید با پارس تاسیسات جهت رفع مشکل با هزینه بهینه و کیفیت بالای خدمات، در تماس باشید. ما در پارس تاسیسات، علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه خدمات تاسیساتی دیگر نظیر تشخیص محل ترکیدگی لوله ها، حفر چاه، رفع نم و لایروبی چاه، نوسازی و تعویض لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و دیگر خدمات تاسیسات را ارائه می کنیم.

محلات و مناطق میدان راه آهن تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

خیابان ولیعصر، خیابان شوش، خیابان کارگر، خیابان بهداری، خیابان فصیحی نیا، خیابان شریفی، خیابان مختاری.

در صورتی که دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، می توانید جهت رفع مشکل با پارس تاسیسات در تماس باشید.

لوله بازکنی میدان راه آهن

 

در این مطلب به لوله بازکنی میدان راه آهن پرداختیم. جهت دسترسی به سرویس کاران محلی منطقه خود، می توانید از منوی بالای سایت استفاده کنید و یا با شماره های بالا در تماس باشید.

 

شرکت پارس تاسیسات

عرضه خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *