لوله بازکنی میدان ولیعصر

لوله بازکنی میدان ولیعصر

میدان ولیعصر تهران، از قدیمی ترین میدان ها و نقاط شهر تهران است که می توان آن را بخشی از بافت طهران قدیم دانست. بلوار کشاورز که در ضلع غربی میدان واقع شده است، در گذشته با نام بلوار الیزابت شناخته می شد. علاوه بر این، به دلیل قرار گیری در منطقه مرکزی شهر، میدان ولیعصر نقطه اتصال مسیر عبوری بسیاری از مردم است و از این رو، حجم عبور و مرور در این منطقه بسیار زیاد است. هر چند در این منطقه طرح اصلی قرار دارد و عبور و مرور نیاز به استفاده از طرح ترافیک دارد اما خودروهای عمومی بسیاری در این منطقه تردد می کنند که سبب شلوغی بیش از حد این ناحیه از شهر است. بحث شناخت شهر و مسائل شهرسازی در حیطه تخصص ما نیست و در این مبحث نمی گنجد. دلیل مطرح کردن این موضوع، این است که به شما بگوئیم، لوله بازکنی میدان ولیعصر نیاز به استفاده از سرویس کاران محلی دارد و شما در صورت بروز مشکل، باید با سرویس کاران محلی جهت رفع مشکل در تماس باشید.

به دلیل شلوغی و حجم بالای ترافیک در این منطقه، رسیدن سرویس کار به شما جهت رفع مشکل می تواند کمی دشوار باشد بنابراین استفاده از سرویس کاران محلی، ضرورت دارد. پارس تاسیسات در محدوده میدان ولیعصر، از سرویس کاران محلی استفاده می کند. هدف ما ارائه خدمات به شما در کمترین زمان ممکن و در اسرع وقت است. با بهره گیری از سرویس کاران محلی، بطور حتم هزینه های ارائه خدمات نیز بهینه تر خواهد شد. علاوه بر این، به دلیل تراکم بسیار بالای جمعیت در این منطقه از شهر و بافت و ساختمان های نسبتا قدیمی، مشکلات تاسیساتی به وفور و به کرات برای ساکنین رخ می دهد. مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان، بالا آمدن و پر شده چاه ها و … . بنابراین شما نیاز به سرویس کارانی خواهید داشت که بتوانند با حداکثر سرعت جهت برطرف نمودن مشکل به سمت شما بیایند. از سوی دیگر قیمت خدمات ارائه شده نیز باید مقرون به صرفه باشد. چرا که لوله بازکنی میدان ولیعصر و مناطق پیرامون، با توجه به شلوغی و حجم ترافیک کمی دشوار است.

چرا لوله ها می گیرند؟

مشکلات تاسیساتی به دلایل مختلفی رخ می دهند. شایع ترین مشکل تاسیساتی ساختمان که برای همه رخ داده و خواهد داد، گرفتن لوله هاست. لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و … . به طور حتم گرفتن لوله ها به قدری ناخوشایند است که وضعیت منزل و آرامش همه را بر هم می زند. ما به عنوان یک شهروند مانند شما، به طور کامل به این موضوع واقفیم. و اما اگر بخواهیم به سوال مطرح شده پاسخ گوییم، باید اینطور بگوییم که دلیل اصلی گرفتگی لوله ها، ذرات چربی و زباله های کوچک هستند. به عنوان مثال در سینک ظرفشویی آشپزخانه با جمع شدن ذرات چربی حاصل از شستشوی ظروف غذا در لوله ها و گیر کردن زباله های کوچک به این ذرات چربی، لوله دچار انسداد می شود که در نهایت با فنر لوله بازکنی ، این انسداد برطرف و مسیر آب باز می شود.

چگونه از گرفتگی لوله جلوگیری کنیم؟

برای این که کمتر دچار این مشکل شوید، پیشنهاد ما به شما این است که هر چند وقت یکبار (مثلا دو هفته یکبار) اقدام به شستن لوله ها با محلول های لوله بازکنی نمایید. یا اینکه اگر دسترسی به این مواد نداشتید، می توانید از پودر لباسشویی استفاده نمایید. پودر لباسشویی را در حجم زیادی آب حل کنید و به داخل لوله ها هدایت کنید. به این صورت، جرم ها و ذرات چربی لوله ها تا حدودی شسته شده و مسیر لوله ها باز می ماند. اما باز مشکلات تاسیساتی در گذر زمان و بصورت ناگزیر رخ می دهند و شما نیاز به خدمات لوله بازکنی خواهید داشت.

راه کارهایی که ارائه شد، می تواند تا حدودی از بروز مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله ها جلوگیری نماید. اما بازهم به مرور زمان گرفتگی های عمیق تر رخ می دهند. در این صورت می توانید با پارس تاسیسات جهت برطرف شدن مشکل در تماس باشید. لازم به ذکر است، شرکت پارس تاسیسات علاوه بر خدمات لوله و …، خدماتی نظیر تخلیه چاه ، حفر و لایروبی چاه، سپتیک، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعویض و نوسازی لوله های ساختمان، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و … را نیز انجام می دهد.

ابزار آلات لوله بازکنی

ما در پارس تاسیسات می کوشیم، با بهترین ابزار آلات و تجهیزات ممکن، کار را انجام دهیم. باید بدانید که استفاده از افراد غیر متخصص و ابزارآلات غیر استاندارد سبب آسیب اساسی به تاسیسات ساختمان خواهد شد. یک فرد متخصص در این حوزه، باید بداند که برای هر لوله ای با قطر متفاوت، از چه نوع فنری استفاده کند تا به لوله ها صدمه ای وارد نگردد. یا اینکه تجهیزات سالم را مورد استفاده قرار دهد تا خود تجهیزات سبب خرابی تاسیسات ساختمان نگردند. به این دلیل، استفاده از افراد متخصص در این زمینه بسیار ضروری به نظر می رسد. چرا که افراد با کمترین پایین، با قیمت های بسیار نازل می توانند شما را فریب دهند و خدای نکرده، آسیب های هزینه بری را به شما تحمیل نمایند.

شرکت پارس تاسیسات در محدوده میدان ولیعصر و مناطق پیرامون، لوله بازکنی میدان ولیعصر را انجام می دهد. این مناطق به شرح زیر هستند:

خیابان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان کریمخان زند، خیابان به آفرین، خیابان حافظ، خیابان ویلا، خیابان نجات اللهی، خیابان عضدی، خیابان قرنی، خیابان فلسطین، خیابان حجاب، خیابان قدس، خیابان وصال شیرازی، محدوده پارک لاله، خیابان طالقانی، میدان فلسطین، خیابان زرتشت، خیابان فاطمی، میدان فاطمی و …

در صورت بروز مشکل، از طریق شماره های زیر می توانید با ما در تماس باشید.

لوله بازکنی میدان ولیعصر

شرکت پارس تاسیسات

عرضه خدمات لوله بازکنی میدان ولیعصر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *