لوله بازکنی نازی آباد

لوله بازکنی نازی آباد

منطقه نازی آباد تهران، از جمله مناطق قدیمی و پر تراکم است که در جنوب شهر واقع گردیده است. از سوی دیگر، بافت این نقطه از شهر تهران، قدیمی و نسبتا فرسوده است. وقتی ساختمان های یک منطقه از شهر قدیمی باشند، احتمال رخدادن اتفاقات تاسیساتی بالا خواهد بود. دلیل این امر، فرسودگی نسبی سیستم تاسیسات و لوله کشی های آب و فاضلاب ساختمان است که باعث چنین اتفاقاتی خواهند شد. به دلیل قدیمی بودن منطقه نازی آباد و از سوی دیگر جمعیت نسبتا زیاد منطقه، مشکلات تاسیساتی در منطقه نازی آباد بسیار زیاد روی می دهند. برای پاسخگویی بهتر به این مشکلات، شرکت پارس تاسیسات خدمات لوله بازکنی نازی آباد را با بکارگیری نیروهای محلی انجام می دهد.

شرکت پارس تاسیسات علاوه بر لوله بازکنی ، خدمات دیگر نظیر حفر و لایروبی چاه، رفع نم، تشخیص محل ترکیدگی لوله، تخلیه چاه، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعویص و نوسازی لوله کشی ساختمان، سپتیک، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و … را نیز به ساکنین منطقه ارائه می دهد.

وقتی می گوئیم ساختمان های قدیمی و بافت فرسوده بیشتر مستعد اتفاقات تاسیساتی نظیر گرفتگی لوله ها هستند، منظور این نیست که این اتفاقات در ساختمان های نوساز روی نمی دهند! بلکه تمامی ساختمان ها در معرض چنین اتفاقاتی قرار دارند و مشکلات تاسیساتی، در هر ساختمانی روی خواهند داد. مساله اینجاست که که ساختمان های قدیمی به دلیل فرسودگی لوله ها فاضلاب و در کل سیستم تاسیساتی، بیشتر در معرض چنین اتفاقی قرار دارند.

راه حل لوله بازکنی

چه شما در یک ساختمان قدیمی زندگی می کنید و چه ساختمان نوساز، برای شما پیشنهادات و یا به عبارت صحیح تر راه حل هایی داریم که با رعایت آنها، بطور حتم، کمتر درگیری مشکلاتی نظیر گرفتگی لوله ها خواهید شد و به خدمات لوله بازکنی نیاز پیدا خواهید نمود. پیشنهاد ما این است که با رعایت این اصول، تا حدود زیادی از مشکلات تاسیساتی رها شوید. این نکات ساده هستند و احتمالا خود شما نیز آنها را می دانید و با آنها آشنا هستید.

اول اینکه بطور جدی از ریختن زباله های غذایی در لوله های فاضلاب خود داری کنید. زباله های غذایی هر چند کوچک، با ذرات روغن و چربی حاصل از غذا همراه شده و سبب جرم گرفتگی لوله ها خواهند شد. اگر ساختمان قدیمی باشد، این مسئله سبب گرفتگی لوله های فاضلاب به صورت سریع و پشت سرهم خواهند شد و در صورتی که ساختمان نوساز باشد، این اتفاق کمی دیرتر روی خواهد داد اما پیش خواهد آمد. بنابراین سعی کنید زباله ها را از مسیر فاضلاب جدا کنید.

پیشنهاد دوم این است که بصورت منظم و ماهی یک بار، از محلول های لوله بازکنی استفاده کنید. این محلول ها، جرم هایی که در گذر زمان در لوله های فاضلاب ایجاد می شوند را از بین برده و مسیر فاضلاب را باز نگاه می دارند. بنابراین این دستور کار را نیز به طور منظم انجام دهید. در نهایت بازهم نمی توان از مشکلات تاسیساتی گریخت. این اتفاقا، خواه و نا خواه روی می دهند. در این صورت می توانید با لوله بازکنی نازی آباد جهت رفع مشکل تماس بگیرید.

ما می کوشیم، اعزام سرویس کار را با نهایت سرعت انجام دهیم. اتفاقات تاسیساتی مانند بالا آمدن آب چاه ها بسیار ناخوشایند است و ما به خوبی از این موضوع آگاهیم. وقتی بافت منطقه قدیمی باشد، مشکلات تاسیساتی زیادی روی می دهند. وقتی منطقه متراکم است سرعت خدمات رسانی کاهش پیدا خواهد کرد. بنابراین، ما در شرکت پارس تاسیسات برای منطقه نازی آباد، از سرویس کاران محلی استفاده می کنیم تا سرعت خدمت رسانی را افزایش دهیم و از طرف دیگر، هزینه خدمات را کاهش دهیم.

شرکت پارس تاسیسات در خیابان ها و محلات زیر از منطقه نازی آباد ، خدمات خود را ارائه می دهد:

لوله بازکنی هزاردستگاه، خیابان شرفی، خیابان هلال احمر، خیابان امامی، خیابان جهانیان، خیابان یوسف زاده، خیابان اکبر مشهدی، خیابان وفایی، خیابان نیکنام (خیابان بوعلی شمالی)، خیابان میرفتاح فاطمی (خیابان جنگل)، خیابان احدی (خیابان نیاکان)، خیابان سرسبز، خیابان شیرمحمدی، میدان عسجدی، محدوده پارک بهمن، محدوده پارک سردار جنگل، خیابان خالقی پور، خیابان بازار دوم، محدوده اتوبان تندگویان، محدوده اتوبان بعثت، محدوده اتوبان شهید رجایی و سایر خیابان ها و محلات منطقه.

در صورت بروز مشکلات تاسیساتی، می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

لوله بازکنی نازی آباد

 

در این مطلب به بررسی لوله بازکنی نازی آباد پرداخته ایم. اگر در رابطه با خدمات شرکت پارس تاسیسات پرسشی در ذهن دارید و یا از خدمات ما استفاده نموده اید و انتقاد یا پیشنهادی دارید، می توانید از طریق بخش نظرات با ما در تماس باشید.

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *