لوله بازکنی نظام آباد

لوله بازکنی نظام آباد

اگر بخواهیم یکی ازاصلی ترین و قدیمی ترین نقاط شرق شهر تهران را نام ببریم، بی شک منطقه نظام آباد یکی از آن ها خواهد بود. محله ای قدیمی با بافت قدیمی. تراکم جمعیت در منطقه نظام آباد، بسیار بالاست. به نحوی که همواره شاهد ترافیک های گره خورده در محدوده ی خیابان های این منطقه از شهر تهران هستیم. شرکت پارس تاسیسات، خدمات لوله بازکنی نظام آباد را با بهره گیری از نیروهای محلی در سریع ترین زمان ممکن و قیمت بهینه انجام می دهد. در ادامه و رویه انجام خدمات لوله بازکنی نظام آباد خواهیم پرداخت.

ابتدا به ساکن در نظر داشته باشید، تراکم جمعیت در منطقه نظام آباد بسیار بالاست. از این رو، با ترافیک فشرده ای روبرو هستیم. از سوی دیگر، وقتی تراکم جمعیت در یک منطقه بالاست، به معنای رخ دادن اتفاقات تاسیساتی بیشتر است. از سوی دیگر، به دلیل ترافیک، سرعت خدمات رسانی از اهمیت بالایی برخوردار است. ما به خوبی آگاهیم که که وقتی مشکلات تاسیساتی در خانه ای روی می دهد، از بالا آمدن آب از چاه ها گرفته تا گرفتگی مسیر فاضلاب و لوله ها، آرامش خانواده مختل شده و بهم می ریزد. از این رو سرعت در اعزام سرویس کار برای بازکردن مسیر آب و برطرف نمودن مشکل از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل شرکت پارس تاسیسات در منطقه نظام آباد، از سرویس کاران محلی بهره می برد تا سرعت خدمات رسانی را افزایش دهد و شعار لوله بازکنی فوری را جامه ی عمل بپوشاند.

از سوی دیگر، وقتی بافت منطقه ای قدیمی است، ساختمان ها و تاسیسات نیز قدیمی هستند. تمامی لوله های آب و فاضلاب ساختمان در زمره ی تاسیسات ساختمان قرار می گیرند. وقتی لوله های آب و فاضلاب ساختمان قدیمی باشند، بسیار مستعد گرفتن هستند. دلیل این امر هم، جمع شدن زباله و جرم گرفتگی لوله ها در اثر گذشت زمان است. حتی اگر ساختمان ها نوساز باشند هم اتفاقات تاسیساتی رخ خواهند داد. تاسیسات قدیمی ساختمان ها در منطقه نظام آباد سبب شده است تا مشکلات تاسیساتی و بویژه شایع ترین مشکل تاسیساتی یعنی گرفتگی لوله ها، به وفور در نقاط مختلف این منطقه از تهران روی دهد.

چه ساختمان شما قدیمی ساز باشد و چه نوساز، برای جلو گیری از اتفاقای نظیر گرفتگی لوله ها، بهتر است نکات ساده ای را رعایت نمایید. از جمله این که از ریختن زباله های کوچک در مسیر فاضلاب بویژه سینک ظرفشویی آشپزخانه خودداری نمایید. نکته ی دیگر اینکه، هر چند وقت یکبار (هر ما یا دو ماه یکبار) از محلول های لوله بازکنی استفاده نمایید. استفاده از این محلول ها، مسیر فاضلاب را تمیز نگه می دارد و جرم های ایجاد شده درون لوله را از بین می برد.

با این وجود، اتفاقاتی نظیر گرفتگی لوله ها و سایر مشکلات تاسیساتی باز هم رخ خواهند داد. در این صورت می توانید جهت لوله بازکنی نظام آباد، با شماره های زیر در تماس باشید:

لوله بازکنی نظام آباد

شرکت پارس تاسیسات علاوه بر خدمات لوله بازکنی، سایر خدمات تاسیساتی شامل تخلیه چاه، حفر و لایروبی چاه، رفع نم، تشخیص محل ترکیدگی لوله، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعویض و نوسازی لوله ها و … را در منطقه نظام آباد به همشهریان گرامی ارائه می نماید.

اگر در گذشته از خدمات لوله بازکنی نظام آباد استفاده نموده اید، می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق بخش زیر با ما در میان بگذارید. نظرات شما، همواره ما را به سمت خدمات رسانی بهتر راهنمایی می کنند.

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *