لوله بازکنی نواب

لوله بازکنی نواب ، فوری و شبانه روزی

پارس تاسیسات به طور شبانه روزی در منطقه نواب صفوی تهران و مناطق پیرامون فعالیت می کند. ساکنین محترم این منطقه از تهران، در صورتی که دچار مشکلات تاسیساتی شده اید، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز جهت رفع مشکل با پارس تاسیسات در تماس باشید.

پارس تاسیسات در بکارگیری نیروهای محلی، سعی در سرعت بخشیدن به مشتریان گرامی را دارد. چرا که ما می دانیم مشکلات پیش آمده از جمع بالا آمدن آب و گرفتن لوله ها چقدر می تواند منزجر کننده باشد.

علاوه بر لوله بازکنی و تخلیه چاه پارس تاسیسات خدمات دیگری نظیر تعویض ، نوسازی و لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، حفر و لایروبی چاه، سپتیک، رفع نم، تعویض توالت ایرانی با فرنگی و … را به به سانین محترم منطقه نواب صفوری تهران ارائه می نماید.

خیابان ها و محلات تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات در منطقه نواب صفوی تهران

اتوبان نواب، چهارراه توحید، خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، خیابان اسکندری جنوبی، خیابان دکتر قریب، خیابان فرصت شیرازی، خیابان اوستا، خیابان فرمان فرما، خیابان جمهوری، میدان جمهوری، محدوده مترو نواب، خیابان کلهر، خیابان ارومیه، خیابان آذربایجان، خیابان دامپزشکی، خیابان هاشمی، خیابان خیابان امام خمینی، خیابان خوش، خیابان قصرالدشت، خیابان کارون، خیابان جیحون، خیابان رودکی (خیابان سلسبیل) و سایر خیابان ها و محلات اطراف منطقه نواب.

لوله بازکنی نواب

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *