لوله بازکنی یاخچی آباد

لوله بازکنی یاخچی آباد

لوله بازکنی یاخچی آباد همانطور که از نام آن پیداست، از محلات آذری نشین شهر تهران است. قدمت این منطقه از شهر تهران بسیار بالاست و بافت منطقه تا حدودی قدیمی است. البته بسیاری از ساختمان های محدود ی یاخچی آباد نوسازی شده اند اما هنوز هم بافت کلی و اصلی منطقه، قدیمی است. شرکت پارس تاسیسات، لوله بازکنی یاخچی آباد و محلات پیرامون را بصورت شبانه روزی و با بهره گیری از نیروها، متخصصین و سرویس کاران محلی انجام می دهد.

وقتی بافت منطقه قدیمی باشد و بیشتر ساختمان ها قدیمی ساز باشند، مشکلات تاسیساتی در منطقه به وفور رخ می دهد. چرا که ساختمان های قدیمی با توجه به سیستم تاسیساتی و لوله کشی قدیمی، برای اتفاقاتی نظیر گرفتگی لوله ها و …، بسیار مستعد هستند. لوله های فاضلاب قدیمی، دارای جرم گرفتگی و رسوب در سطح بالایی هستند و به همین دلیل، با اندک زباله غذایی و …، لوله ها به سادگی دچار گرفتکی می شوند.

نه اینکه این موضوع مختص ساختمان های قدیمی باشد! بلکه ساختمان های نوساز نیز پس از گذر زمان به دلیل ریختن زباله های کوچک غذایی و ذرات روغن و … دچار گرفتگی می شوند. چه ساختمان شما نوساز باشد و چه قدیمی، برای اینکه دچار گرفتگی لوله ها نشوید و به خدمات لوله بازکنی نیاز پیدا نکنید، بهتر است اول از همه از ریختن زباله های غذایی به درون مسیر فاضلاب بویژه در سینک ظرفشویی خود داری نمایید و به صورت منظم هر چند وقت یک بار، مسیر فاضلاب بویژه در قسمت سینک ظرفشویی آشپزخانه را بوسیله های محلول های استاندارد لوله بازکنی شستشو دهید. در نهایت، از آنجا که اتفاقاتی نظیر گرفتگی لوله ها کاملا ناگزیر هستند و همیشه و به مرور زمان روی می دهند، به هنگام بروز این اتفاقات می توانید با شرکت پارس تاسیسات برای رفع مشکل در تماس باشید.

برای تماس با شرکت پارس تاسیسات و اعزام سرویس کار، می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید:

لوله بازکنی یاخچی آباد

دلیل اینکه بیشتر به مسئله لوله بازکنی پرداختیم این است که گرفتگی لوله ها و بالا آمدن آب از مسیر توالت و حمام، شایع ترین اتفاقاتی است که در منازل رخ می دهند. شرکت پارس تاسیسات علاوه بر خدمات لوله بازکنی سایر خدمات تاسیساتی نظیر تخلیه چاه ، حفر چاه، رفع نم ، لایروبی چاه، تشخیص محل ترکیدگی لوله، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، تعویض و نوسازی لوله کشی ساختمان، تعویض توالت ایرانی با فرنگی، سپتیک و … را نیز به شما ساکنین محترم محدوده یاخچی آباد و مناطق پیرامون ارائه می دهد.

 

خیابان ها و محلات محدوده یاخچی آباد تحت پوشش شرکت پارس تاسسیسات:

میدان باربری، خیابان بهمن‌یار، محله رضوان، راسته آهن‌فروشان، خیابان تولایی، بزرگراه آزادگان، خیابان شهید رجایی، شهرک وصال، چهارصد دستگاه، خانی آباد نو، شهرک بعثت، اتوبان تندگویان و سایر خیابان ها و محلات منطقه یاخچی آباد.

لازم به ذکر است، شرکت پارس تاسیسات در منطقه یاخچی آباد از سرویس کاران محلی استفاده می کند. دلیل این امر افزایش سرعت خدمات و یا به اصطلاح لوله بازکنی فوری در مرحله ی اول، و کاهش قیمت خدمات و بهینه سازی هزینه لوله بازکنی و سایر خدمات تاسیساتی، در مرحله دوم است. ما می کوشیم خدمات خود را با بالاترین کیفیت، بیشترین سرعت و بهینه ترین قیمت ارائه نماییم.

به خاطر داشته باشید، بسیاری از کسانی که داعیه لوله بازکنی دارند و ادعای قیمت بسیار پایین می کنند، پس از پایان کار قیمت بالاتری از شما طلب خواهند کرد. همچنین این افراد از دستگاه و تجهیزات غیر استاندارد استفاده می کنند. نیروی غیر متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات غیر استاندارد، می تواند هزینه های بیشتر را در نهایت بر روی دست شما بگذارید. در واقع تجهیزات غیر استاندارد به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان شما آسیب وارد خواهد کرد و این موضوع سبب می شود تا پس از مدتی، شما متوجه موضوع شوید که دیر است و برای تعمیر سیستم لوله کشی باید هزینه های به مراتب بالاتری را انجام دهید.

چنانچه شما از خدمات لوله بازکنی یاخچی آباد و یا سایر خدمات شرکت پارس تاسیسات استفاده نموده اید، می توانید انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را از طریق بخش زیر با ما در میان بگذارید. نظرات شما همراهان گرامی می تواند سبب بهبود کیفیت خدمات ما گردد.

 

شرکت پارس تاسیسات

خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *