لوله بازکنی یافت آباد

لوله بازکنی یافت آباد

یافت آباد از جمله مناطق جنوب غرب تهران است و از مناطق و محلات قدیمی شهر به شمار می رود. لوله بازکنی یافت آباد برای شرکت پارس تاسیسات بسیار مهم است و در این بخش به دلایل این موضوع را بطور خلاصه توضیح خواهیم داد.

یافت آباد از نظر بافت جمعیتی و مبحث تراکم جمعیت، جزئی از مناطق با تراکم بالای شهر به حساب می آید. از سوی دیگر یافت آباد دارای بافتی نسبتا فرسوده در کوچه ها و خیابان هاست. با راه اندازی مجتمع های تجاری بزرگ و عظیم مبلمان در یافت آباد که این منطقه را به قطب مبلمان شهر تهران و حتی ایران تبدیل نمود، بافت فرسوده یافت آباد ارزشی دوباره پیدا کرد و مقداری از این بافت بویژه در حاشیه های خیابان های اصلی نوسازی شد. با این حال، راه اندازی این مجتمع های تجاری بزرگ سبب ایجاد ترافیک نسبتا شدیدی در این منطقه شده است. دلیل این که بافت منطقه یافت آباد را تحلیل و بررسی می کنیم، این است که قصد داریم در نهایت به این موضوع اشاره کنیم که بافت نوساز و مجتمع های تجاری که سبب ترافیک در منطقه یافت آباد شده اند، سرعت سرویس رسانی و خدمات دهی به همشهریان ساکن منطقه را که دچار مشکلات تاسیساتی شده باشند، کمی دشوار می نماید.

شرکت پارس تاسیسات، با شبکه گسترده سرویس کاران در سطح شهر تهران، در منطقه یافت آباد برای گریز از ترافیک، سرعت بخشیدن به سرویس دهی و خدمات رسانی و بهینه سازی هزینه ها، از سرویس کاران محلی بهره می برد. از سوی دیگر مشکلا تاسیساتی ناگریز هستند و به دلایل مختلف روی می دهند. بنابراین استفاده از سرویس کاران محلی یک ضرورت برای مناطق با حجم ترافیک بالا به شمار می رود. از سوی دیگر، بافت فرسوده به طور مداوم سبب ایجاد مشکلاتی برای ساکنین منطقه خواهد بود. از جمله ی این مشکلات می توان به گرفتگی لوله ها، بالا آمدن و پر شدن چاه ها، مشکلات در موتورخانه ساختمان و … اشاره نمود که از این میان مشکلات گرفتگی لوله، تعدد بسیاری بیشتری دارد.

به طور معمول در مناطقی که بافت فرسوده، ساختمان ها قدیمی ساز و تراکم جمعیت بالاست، مشکلات تاسیساتی بسیار زیاد و به دلایل مختلف بوجود می آیند. برخی از این دلایل همانطور که اشاره شد، قدیمی بودن ساختمان و در پی آن سیستم لوله کشی و فاضلاب ساختمان است. علاوه بر این، مسائلی از جمله گرفتگی لوله ها، به دلایل دیگری از جمله چربی حاصل شستشوی ظروف و گیر کردن وسایل ریز اتفاق می افتند که ربطی به نوساز بودن یا قدیمی ساز بودن ندارند.

از آنجایی که ما نیز نظیر شما دچار مشکلاتی از این قبیل می شویم، با نوخوشایند بودن این اتفاقات کاملا آگاهیم و می دانیم که برای برگشتن آرامش به منزل، باید هر چه زودتر مکشل برطرف شود. از این رو، پارس تاسیسات می کوشد، با استفاده از سرویس کاران محلی، در سریع ترین زمان ممکن برای رفع مشکل به شما برسد. به این شکل قیمت خدمات نیز بهینه تر خواهد بود. از سوی دیگر پارس تاسیسات بصورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می نماید، بنابراین در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکل شدید، می توانید با پارس تاسیسات در تماس باشید.

علاوه بر خدمات لوله بازکنی خدمات دیگر نظیر تخلیه چاه، حفر و لایروبی چاه، سپتیک، لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان، نوسازی و تعویض لوله ها، تعویض توالت ایرانی به فرنگی و … توسط سرویس کاران پارس تاسیسات ارائه می گردد.

خیابان ها و محلات منطقه یافت آباد و مناطق پیرامون تحت پوشش شرکت پارس تاسیسات:

خیابان یافت آباد شرقی، خیابان امین الملک، بلوار معلم، خیابان رشیدی جهان، خیابان آزادی، خیابان منصوری، اتوبان سعیدی، خیابان یادگار، خیابان اسدنژاد، خیابان سجاد شمالی، خیابان سجاد جنوبی، خیابان شاندیز، خیابان شاکری، خیابان خیابان حسن زاده، خیابان مختاری، خیابان آقا نوری، خیابان پیغمبری، خیابان حسین زاده، خیابان صدوقی و سایر خیابان ها و محلات منطقه یافت آباد.

لوله بازکنی یافت آباد

شرکت خدماتی پارس تاسیسات

عرضه خدمات لوله بازکنی یافت آباد ، تخلیه چاه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *